سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اتهام جدید ملی‌پوش ایرانی در تایلند/عکس

مقامات اماراتی پیشتر در ژانویه اعلام کرده بودند که سه ایرانی مظنون به مشارکت در این آدم‌ربایی را بازداشت کرده‌اند.
خبرگزاری رویترز مدعی شد طبق اعلام یک منبع رسمی در امارات، ورزشکار ایرانی که در تایلند بدون تفهیم اتهام بازداشت شده و به امارات منتقل شده است به جرم دست داشتن در ربودن یک تاجر انگلیسی ایرانی تبار بزودی محاکمه میشود.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز؛ یک منبع رسمی اماراتی اعلام کرده است یک ایرانی مظنون به ربایش یک تاجر انگلیسی ایرانی‌تبار که در تایلند بازداشت شده بود به امارات مسترد شده است.

طبق این گزارش، "علی رحمت اسدی" مظنون ایرانی در ارتباط با اتهام ربایش "عباس یزدی" تاجر انگلیسی ایرانی‌تبار در ژوئن گذشته، در امارات محاکمه خواهد شد.
مقامات اماراتی پیشتر در ژانویه اعلام کرده بودند که سه ایرانی مظنون به مشارکت در این آدم‌ربایی را بازداشت کرده‌اند.
اتهام جدید ملی‌پوش ایرانی در تایلند/عکس

منابع رسمی امارات روز گذشته اعلام کردند که اسدی که در لیست قرمز اینترپل قرار داشته است چهارمین مظنون به دست داشتن در این آدم‌ربایی است و قرار است مورد محاکمه قرار گیرد.

رحمت اسدی از ملی پوشان تیم پینت بال ایران و همچنین از بازیکنان تیم پینت بال داتیس است که برای شرکت در بازیهای قهرمانی آسیا عازم کشور تایلند شده بود که نیروهای امنیتی این کشور با مراجعه به هتل محل اقامت بازیکنان این تیم بدون تفهیم اتهام اقدام به دستگیری اسدی کردند و این ورزشکار ایرانی را روز گذشته به پلیس امارات تحویل دادند.پس از این اتفاق رسانه های تایلند مدعی شده بودند که اسدی به جرم ارتکاب به قتل در کشور امارات بازداشت شده است اما هم اینک اتهام دست داشتن او در ربایش یک تاجر انگلیسی ایرانی تبار مطرح شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠١-١٣٩٣, ٢٣:٠٧

   

پر مبحث ترین ها