سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افشای ترکیب تیم ملی در سایت برزیلی!

این سایت برزیلی در حالی ترکیب احتمالی تیم ملی را انتشار داد که مجتبی جباری در آغاز هفته از حضور در تیم ملی خداحافظی و از همراهی این تیم در برزیل 2014 انصراف داده است.
یک سایت برزیلی در گزارشی به معرفی تیم ملی ایران پرداخت.

به گزارش ایسنا، تیم ملی ایران چهارمین حضورش را در جام‌جهانی تابستان تجربه خواهد کرد. شاگردان کارلوس کی‌روش در گروه F جام‌جهانی 2014 برزیل باید با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی‌وهرزگوین دیدار کند.

یک سایت برزیلی با بررسی شرایط تیم ملی فوتبال ایران نوشت: ایران توانست در انتخابی جام‌جهانی با بازی‌های خوب خود برای چهارمین بار جواز حضور در این رقابت‌ها را کسب کند اما باید در جام‌جهانی بازی‌های به مراتب سخت‌تری نسبت به بازی‌های انتخابی جام‌جهانی داشته باشد. حضور در کنار تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی‌وهرزگوین کار ایران را برای صعود به مرحله بعد سخت و دشوار کرده است.

ایران یکی از تیم‌های خوب آسیا است که در حال حاضر در رده نخست تیم‌های آسیایی در رده بندی فیفا قرار دارد. این تیم توانست در انتخابی جام‌جهانی کره‌جنوبی، رقیب دیرینه خود را شکست دهد. تاریخ فوتبال ایران فراز و نشیب‌های زیادی داشته است. ایران پس از اولین حضور در جام‌جهانی 1978 آرژانتین با نسل طلایی‌اش در جام‌جهانی 1998 فرانسه شرکت کرد و توانست بازی‌های خوبی را از خود به نمایش بگذارد. تنها پیروزی ایران در تاریخ بازی‌های جام‌جهانی به همان سال برمی‌گردد که موفق شد آمریکا را با نتیجه‌ دو بر یک شکست دهد.

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران می‌خواهد در جام‌جهانی اتفاق‌های خوب جام‌جهانی 1998 را تکرار کند. سرمربی سابق رئال‌مادرید که مدت‌ها در کنار سر آلکس فرگوسن مربیگری می‌کرد، از سال 2011 هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفت و توانست "شاهزاده‌های پارسی" را به تیم نخست آسیا تبدیل کند.

در بین بازیکنان تیم ملی ایران رضا قوچان‌نژاد حضور دارد که در فوتبال هلند پرورش یافته است و در حال حاضر در تیم چارلتون انگلیس توپ می‌زند. او ناجی تیم ملی ایران در انتخابی جام‌جهانی بود و موفق‌ترین بازیکن تیم ملی ایران در انتخابی جام‌جهانی. علاوه بر این بازیکن نمی‌توان از نام آندرانیک تیموریان و اشکان دژآگه به سادگی گذشت. تیموریان که در استقلال بازی می‌کند، سال‌هاست نبض خط تیم ملی ایران را بر عهده داشته است. اشکان دژآگه نیز که سابقه بازی برای تیم ملی زیر 21 سال آلمان را در کارنامه خود دارد، با سرعت و دقت بالای بازی به یکی از مهم‌ترین نفرات کی‌روش تبدیل شده است.

این سایت در پایان ترکیب احتمالی تیم ملی ایران در جام‌جهانی 2014 برزیل معرفی کرد که به این ترتیب است:

رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، جلال حسینی، هاشم بیک‌زاده، خسرو حیدری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، مجتبی جباری، رضا قوچان‌نژاد و مسعود شجاعی.

این سایت برزیلی در حالی ترکیب احتمالی تیم ملی را انتشار داد که مجتبی جباری در آغاز هفته از حضور در تیم ملی خداحافظی و از همراهی این تیم در برزیل 2014 انصراف داده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠١-١٣٩٣, ١١:۵٣

   

پر مبحث ترین ها