سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سيد مهدي رحمتي تبرئه شد

پس از نشست کمیته انضباطی با دروزاه بان استقلال، رحمتی اعلام کرد که به هیچ وجه قصد و نیت اهانت را به تماشاگران تیم ملوان بندر انزلی نداشته و همواره برای تمامی تماشاگران احترام قائل است.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سیدمهدی رحمتی را تبرئه کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ کمیته انضباطی با انتشار مطلبی، سیدمهدی رحمتی را درباره تخلفی تصویری که از وی منتشر شده بود، تبرئه کرد.

در متن توضیح کمیته انضباطی آمده است: دیدار دو تیم استقلال تهران و ملوان بندر انزلی 30 بهمن ماه برگزار شد که از سوی رحمتی تخلفاتی صورت گرفت. پس از نشست کمیته انضباطی با دروزاه بان استقلال، رحمتی اعلام کرد که به هیچ وجه قصد و نیت اهانت را به تماشاگران تیم ملوان بندر انزلی نداشته و همواره برای تمامی تماشاگران احترام قائل است.

کمیته انضباطی پس از بررسی این موضوع و ضمن اینکه به غیر از رفتار شبه آمیز رحمتی که قبلا به این موضوع رسیدگی شده بود، تخلف دیگری را ندیده و دو فقره عکس منتشر شده نیز حکایت از رفتار وی خطاب به تماشاگران تلقی نشده است، برهمین اساس به رحمتی و بازیکنان این تیم توصیه کرد که در هنگام برگزاری مسابقات با توجه به حساسیت جامعه ورزش و علاقه مندان از بروز هر گونه رفتار شبه انگیز که موجب برداشتهای متفاوت و سوء تفاهامات می شود، خودداری کنند.
telegram 19dey.com
حسین    19 فروردین 1393 19:07
همشون استقلالی هستن
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠١-١٣٩٣, ١٧:٣١

   

پر مبحث ترین ها