سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تغییر ساعت برگزاری دیدارهای هفته پایانی لیگ‌ برتر فوتبال

مهدی تاج در نامه‌ای به روسای هیأت‌های فوتبال لیگ برتر اعلام کرد: با توجه به شرایط حاکم بر جدول مسابقات و نزدیکی امتیازات تیم‌ها در قعر و صدر جدول مقرر شده کلیه دیدارهای هفته سی‌ام لیگ برتر در تاریخ 22 فروردین ماه به طور همزمان برگزار شود و در زمینه‌های مختلف و مرتبط تمهیدات و پیش‌بینی لازم به عمل آید.
با اعلام رئیس سازمان لیگ، زمان تمامی دیدارهای هفته سی ام لیگ برتر تغییر کرد.

به گزارش سازمان لیگ، مهدی تاج در نامه‌ای به روسای هیأت‌های فوتبال لیگ برتر اعلام کرد: با توجه به شرایط حاکم بر جدول مسابقات و نزدیکی امتیازات تیم‌ها در قعر و صدر جدول مقرر شده کلیه دیدارهای هفته سی‌ام لیگ برتر در تاریخ 22 فروردین ماه به طور همزمان برگزار شود و در زمینه‌های مختلف و مرتبط تمهیدات و پیش‌بینی لازم به عمل آید.

بنابراین سزاوار است کلیه تیم‌ها اعم از اینکه نتیجه حاصله از بازی‌های پیش رو در سرنوشت آنها تأثیری داشته باشد یا نه با احترام به قوانین و مقررات، اصول حاکم بر مسابقات با انجام بازی جوانمردانه موجبات رضایت ایزد منان و جامعه ورزشی کشور به ویژه فوتبال را فراهم آورند و به این ترتیب حقی از تیمی تضییع نخواهد شد.

ضمنا با در نظرگرفتن برنامه اختتامیه بنا به ضرورت و درخواست اسپانسر موافقت شد کلیه بازی های اعلام شده به جای ساعت 17 و 30 دقیقه در همان روز و ساعت 19 برگزار شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠١-١٣٩٣, ٢٠:٠۵

   

پر مبحث ترین ها