سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

كشوري فرد خبر داد:

مرفاوی گزینه اول هدایت صبای قم در لیگ چهاردهم

تیم ما تا نیم فصل لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در جدول رده بندی وضعیت خوبی نداشت و ما در شرایطی قرار گرفتیم که هیئت مدیره به این نتیجه رسید که نیاز به تغییر و تحول در کادر فنی است و این بهترین راه خارج شدن از وضعیت نامطلوب صبا بود.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم از تلاش های سرمربی این تیم برای تحول در صبا و حفظ این تیم در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور تقدیر کرد و وی را گزینه اول هدایت صبا در لیگ چهاردهم عنوان کرد.

محمدرضا کشوری فرد در گفتگو با خبرنگار ما، تصریح کرد: خوشبختانه تیم ما با کسب برتری مقابل ذوب آهن اصفهان و تساوی ارزشمند در دیدار خارج از خانه برابر تیم مس کرمان به جایگاه خود در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور سر و سامان داد.

وی ادامه داد: تیم ما تا نیم فصل لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در جدول رده بندی وضعیت خوبی نداشت و ما در شرایطی قرار گرفتیم که هیئت مدیره به این نتیجه رسید که نیاز به تغییر و تحول در کادر فنی است و این بهترین راه خارج شدن از وضعیت نامطلوب صبا بود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم افزود: خوشبختانه بعد از تغییراتی که در کادر فنی تیم داشتیم، انتخاب خوبی صورت گرفت و عبدالصمد مرفاوی را که یک مربی کاردان و با دانش است به راس کادر فنی آوردیم و تیم با وی نتایج خوبی کسب کرد.

وی یادآور شد: به نظر من مرفاوی مردانگی کرد که در آن شرایط هدایت تیم صبای قم را پذیرفت، از وی به خاطر همت و تلاشی که وی به اتفاق دیگر افراد حاضر در کادر فنی تیم صبا برای تحول در این تیم و کسب نتایج بهتر در لیگ سیزدهم داشت تشکر می کنم.

کشوری فرد از تلاش های مربیان این تیم نیز تقدیر کرد و با بیان اینکه هنوز تصمیمی برای فصل آینده بازی های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور گرفته نشده است، تصریح کرد: قطعا اگر برای انتخاب سرمربی تیم قصد تصمیم گیری داشته باشیم مرفاوی پیشنهاد اصلی ام به هیئت مدیره خواهد بود و مرفاوی گزینه اصلی ما برای هدایت تیم در فصل آینده لیگ برتر خواهد بود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ما یک بازی دیگر تا پایان بازی های سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور پیش رو داریم و می خواهیم با کسب برتری در مقابل تیم سایپا البرز جایگاه تیم را به رتبه هشتم جدول رده بندی لیگ سیزدهم ارتقاء دهیم.

تیم فوتبال صبای قم در هفته سی ام و پایانی بازی های سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جام خلیج فارس روز جمعه این هفته یعنی بیست و دوم فروردین ماه از ساعت 19 در ورزشگاه یادگار امام قم آخرین بازی خانگی خود را برابر تیم فوتبال سایپا البرز برگزار می‌کند.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠١-١٣٩٣, ١٢:٢۴

   

پر مبحث ترین ها