سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کشوری‌‌فرد: صبا از لیگ چهاردهم در قم تمرین می‌کند

آنچه که تا کنون در خصوص وضعیت تیم صبا برای فصل آینده لیگ برتر فوتبال باشگاه اهی کشور مشخص شده این است که ما صد در صد از فصل آینده در قم تمرین می کنیم و هواداران دیگر شاهد انجام تمرینات صبا در تهران نخواهند بود.
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم از برگزاری تمرینات این تیم در چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در قم خبر داد.

محمدرضا کشوری فرد در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: در 2 هفته اخیر در نتیجه‌گیری خوب عمل کرده‌ایم و خوشبختانه بسیاری از فشارهای روانی از روی ما برداشته شد و اکنون از جایگاه خود در جدول لیگ سیزدهم مطمئن هستیم.

وی با اشاره به آخرین بازی صبا در لیگ برتر مقابل تیم سایپا البرز، تصریح کرد: بازیکنان ما برای دیدار با سایپا البرز انگیزه بالایی دارند، ما فصل پر فراز و نشیبی را سپری کرده ایم ولی با امتیازات ارزشمندی که در هفته های اخیر به دست آورده ایم تیم بین رده های هشتم تا دهم جدول می ایستد.

مدیرعامل باشگاه صبای قم با بیان اینکه از هم اکنون باید به آینده فکر کنیم و از فرصتی که تا لیگ بعدی داریم به خوبی بهره ببریم، اضافه کرد: ما بلافاصله بعد از آخرین بازی خود در لیگ سیزدهم باید به فکر لیگ چهاردهم باشیم و بتوانیم در دوره بعد تیمی قوی تر را به مصاف حریفان بفرستیم.

وی ادامه داد: آنچه که تا کنون در خصوص وضعیت تیم صبا برای فصل آینده لیگ برتر فوتبال باشگاه اهی کشور مشخص شده این است که ما صد در صد از فصل آینده در قم تمرین می کنیم و هواداران دیگر شاهد انجام تمرینات صبا در تهران نخواهند بود.

کشوری فرد یاد آور شد: این مهم مورد تاکید مسئولان استان قم است و امیدوارم که در راستای تامین امکانات و نیازهایی که برای تحقق این موضوع لازم است، مورد حمایت آنها قرار بگیریم و تیم صبا بتواند بعد از انتقال به قم به طور کامل در استان مستقر شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به تمجید از عملکرد کادر فنی صبا در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور پرداخت و افزود: به نظر من بعد از پایان نیم فصل اول نیاز بود که در تیم تغییر ایجاد کنیم و تحول در صبا نیز به موقع صورت گرفت.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم ابراز داشت: شخصا از صمد مرفاوی تشکر می کنم که در شرایطی بحرانی و خاص هدایت تیم صبا را بر عهده گرفت و به نظر من مردانگی کرد که در آن وضعیت به کمک صبا آمد و خوشبختانه صبا در لیگ برتر ماندگار شد.

گفتنی است: تیم فوتبال صبای قم در آخرین بازی خود از سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جام خلیج فارس از ساعت 19 عصر جمعه بیست و دوم فروردین ماه در ورزشگاه یادگار امام قم به مصاف تیم فوتبال سایپا البرز می‌رود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠١-١٣٩٣, ١١:٠٣

   

پر مبحث ترین ها