سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خوشحالم شرمنده مردم قم نشدیم/

مرفاوی: رتبه صبا را تک رقمی کردیم

شرایط خوبی در قم برای حضور صبا فراهم است ولی باید برای تحقق این مهم به خوبی برنامه ریزی کرد، از مدیریت باشگاه در سطوح مختلف تشکر می‌کنم که حامی تیم بودند تا صبا بتواند یکی از تیم های حاضر در لیگ آینده باشد.
سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: خوشحالم که با حفظ صبا در لیگ برتر شرمنده مردم قم نشدیم و همانگونه که وعده داده بودم جایگاه این تیم را تک رقمی کردیم.

عبدالصمد مرفاوی شامگاه جمعه بعد از پایان مسابقه تیم‌های فوتبال صبای قم و سایپا البرز در هفته پایانی سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور که در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد، تصریح کرد: شرایط بازی به طوری بود که هر دو تیم می‌خواستند با کسب بهترین نتیجه زمین را ترک کنند به همین خاطر برخوردها جدی و بازی نزدیک و فشرده برگزار شد و تیم ها به از دست دادن امتیاز راضی نبودند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سایپا در مکان هشتم قرار داشت و آنها 2 امتیاز بیشتر از ما داشتند، هدفمان این بود که سایپا را شکست بدهیم و صبا را به مکان هشتم ببریم اما طبیعی بود که سایپا هم با برنامه به میدان آمده بود و تلاش می‌کرد در قم نبازد.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم یادآور شد: در نیمه اول شروع خوبی داشتیم و موقعیت‌های خوبی نیز ایجاد کردیم اما رفته رفته سایپا بهتر از ما شد ولی در نیمه دوم این صبا بود که کنترل بازی را در دست گرفت و فرصت‌های مناسبی هم به دست آورد.

کمی فاصله بین مردم قم و تیم صبا وجود دارد

وی در ادامه بر اهمیت تلاش برای ایجاد ارتباط نزدیک بین مردم قم و تیم صبا تاکید کرد و عنوان داشت: به نظر می‌رسد کمی فاصله بین مردم قم و این تیم وجود دارد که مسئولان استان و باشگاه باید تلاش کنند این خلا برطرف شده و مردم با صبا بیشتر ارتباط داشته باشند.

مرفاوی عنوان داشت: شرایط خوبی در قم برای حضور صبا فراهم است ولی باید برای تحقق این مهم به خوبی برنامه ریزی کرد، از مدیریت باشگاه در سطوح مختلف تشکر می‌کنم که حامی تیم بودند تا صبا بتواند یکی از تیم های حاضر در لیگ آینده باشد.

وی یادآور شد: ما حتی در این بازی نیز برای حفظ شخصیت تیمی صبا بازی کردیم، شما دیدید که در مقطعی از لیگ امسال صبا با مشکلات عدیده‌ای مواجه بود و فشار عصبی زیادی به تیم آمد، حتی بازیکنان نیز اعتصاب کردند اما خوشبختانه با مدیریت خوبی که از سوی باشگاه صورت گرفت مشکلات را کنار زده و با تمام وجودمان به کار ادامه دادیم تا صبا در لیگ برتر بماند.

تیم فوتبال صبای قم با تساوی بدون گل برابر سایپا البرز در هفته پایانی لیگ سیزدهم با كسب 33 امتياز موفق به کسب مقام نهم این فصل شد.صبای قم از سالی که به عنوان نماینده قم در مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور به میدان می رود، در لیگ های هشتم و نهم مقام ششم را کسب کرد، در لیگ دهم به مقام دهم رسید، در لیگ یازدهم به مقام چهارم دست یافت و آسیایی شد، در لیگ دوازدهم به مقام دهم رسید و در لیگ سیزدهم حائز رتبه نهم شد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠١-١٣٩٣, ١١:٠۴

   

پر مبحث ترین ها