سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هشدار فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت جام جهانی

برهمین اساس، ادعای بعضی از آژانس های مسافرتی مبنی بر تامین بلیت این مسابقات کذب محض بوده و آژانس هایی که به این کار مبادرت کنند، متخلف محسوب می شوند.
کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در خصوص تهیه بلیت های مسابقات جام جهانی فوتبال، اطلاعیه ای صادر و تاکید کرد، هیچ آژانس مسافرتی، بلیت این مسابقات را ندارد و مردم فریب این ادعا را نخورند.

به گزارش فدراسیون فوتبال، این کمیته آورده است: فروش بلیت فقط تحت نظارت فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) صورت می گیرد و از این رو در حال حاضر هیچ شرکت مسافرتی و یا خدمات گردشگری در دنیا، بلیت برای فروش در اختیار ندارد.

این کمیته ادامه داده است: برهمین اساس، ادعای بعضی از آژانس های مسافرتی مبنی بر تامین بلیت این مسابقات کذب محض بوده و آژانس هایی که به این کار مبادرت کنند، متخلف محسوب می شوند.

در این اطلاعیه آورده شده است: با توجه به اینکه خرید و فروش بلیت مسابقات خارج از کانال های رسمی و یا استفاده از بلیت های تقلبی جرم محسوب می شود، دولت برزیل کسانی که این بلیت ها را خریداری کرده، تحت پیگرد قانونی و قضایی قرار خواهد داد.

کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال هشدار داده است، متقاضیان در این خصوص هوشیارانه عمل کرده و از عقد هرگونه قرارداد با اینگونه آژانس های متقلب خودداری کنند.

گفتنی است، فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) از روز سه شنبه 26 فروردین ماه، آخرین مرحله فروش اینترنتی خود را آغاز کرده و متقاضیانی که تاکنون موفق به خریداری بلیت نشده اند، می توانند بلیت تمامی دیدارهای جام جهانی را از این طریق خریداری کنند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٣, ٢٠:۵٧

   

پر مبحث ترین ها