سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون حقوقی باشگاه استقلال:

به شایعه‌پردازان درباره استقلال اخطار می‌دهیم

بروز شده : ٣-٠٢-١٣٩٣, ١٨:٠٣    نسخه چاپی    
برخی بدخواهان استقلال این روزها قلم‌های زهرآگین خود را در برخی رسانه‌ها به سمت استقلال نشانه گرفته‌اند. به مدیران مسئول این رسانه‌ها مسئولیت قانونی‌شان را یادآوری می‌نمایم و به آنها اخطار می‌دهم دست از دروغ ‌پراکنی و نشر مطالب ناقض قانون بردارند در غیر این صورت تحت تعقیب کیفری تیم حقوقی استقلال قرار خواهند گرفت.
معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: برخی بدخواهان استقلال این روزها قلم‌های زهرآگین خود را در برخی رسانه‌ها به سمت استقلال نشانه گرفته‌اند.

به‌گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، محسن بزرگی، ‌معاون حقوقی باشگاه استقلال اظهار داشت: برخی بدخواهان استقلال این روزها قلم‌های زهرآگین خود را در برخی رسانه‌ها به سمت استقلال نشانه گرفته‌اند. به مدیران مسئول این رسانه‌ها مسئولیت قانونی‌شان را یادآوری می‌نمایم و به آنها اخطار می‌دهم دست از دروغ ‌پراکنی و نشر مطالب ناقض قانون بردارند در غیر این صورت تحت تعقیب کیفری تیم حقوقی استقلال قرار خواهند گرفت.

بزرگی ادامه داد: در همین راستا تعقیب کیفری یکی از روزنامه‌هایی که امروز اقدام به نشر اکاذیب درمورد توثیق سهام باشگاه نموده بود ظرف روزهای آینده استارت خواهد خورد. معاونت حقوقی استقلال در پایان گفت: از مدیران مسئول رسانه‌ها درخواست می‌کنم مراقبت کنند و اجازه ندهند افراد مغرض با سواستفاده از شرایط زمانی حال حاضر با درج مطالب کذب و توهین‌آمیز اقدام به عقده‌گشایی‌های شخصی نمایند. زیرا برابر قانون مطبوعات عواقب این‌گونه اقدامات دامن آنها را نیز خواهد گرفت. ضمناً به فرد قلم‌به‌دست که نمی‌داند یک شرکت سهامی خاص از تعدادی سهام و سهامدار تشکیل گردیده و در مطلب کذب خود می‌نویسد «سهام نداشته» توصیه می‌کنم قانون تجارت را اجمالاً مرور نماید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٢-١٣٩٣, ١٨:٠٣

   

پر مبحث ترین ها