سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تاج خبر داد:

اعلام رقم قرارداد بازیکنان و مربیان در سایت باشگاه‌ها

بروز شده : ٣-٠٢-١٣٩٣, ١٩:٠٨    نسخه چاپی    
در برخی از سایت‌ها به‌نقل از مصطفی شهبازی، مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ انتشار قراردادهای سال آینده مخالف قوانین اعلام شده بود که روابط عمومی سازمان لیگ اعلام کرد با توجه به مصوبه هیئت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال انتشار قراردادها مجاز است.
رئیس سازمان لیگ گفت: در فصل آینده قرارداد بازیکنان و کادر فنی در سایت باشگاه‌ها ثبت می‌شود.

به گزارش سایت سازمان لیگ فوتبال، مهدی تاج در مورد صدور مجوز حرفه‌ای، آیین‌نامه نقل و انتقالات و انتشار قرارداد بازیکنان توضیحاتی ارائه داد.

مسئولیت جدید خود را در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای شرح دهید؟

کلیه امور اجرایی صدور مجوز حرفه‌ای قبلاً در اختیار سازمان لیگ بوده و زحمت اجرای آن توسط دبیر سازمان لیگ و کارشناسان آن انجام می‌شود اما بخش مدیریتی عالی آن در فدراسیون انجام می‌شد که از این پس به سازمان لیگ محول شده است و گزارش آن به فدراسیون ارسال می‌شود.

آیین‌نامه نقل و انتقالات در چه مرحله‌ای است و در چه زمانی اعلام خواهد شد؟

آیین‌نامه نقل و انتقالات آخرین مرحله خود را می‌گذراند و نظرات بسیاری از کارشناسان و مسئولین گرفته شده، جوان‌گرایی و کاهش هزینه‌ها وجه غالب این آیین‌نامه است که در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

بحث اعلام قراردادها را چگونه بررسی می‌کنید؟

طبق مصوبه هیئت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در فصل آینده قراردادهای بازیکنان و کادر در سایت باشگاه منعکس می‌شود و همین امر موجب کاهش هزینه‌ها شده و قدرت مقایسه را به مسئولین و هواداران می‌دهد، اما مناسب این است که اگر بنا به انتشار قرارداد باشگاه‌ها باشد همه باشگاه‌ها باید این امر را انجام بدهند.

روابط عمومی سازمان لیگ همچنین در توضیحی اعلام کرد: در برخی از سایت‌ها به‌نقل از مصطفی شهبازی، مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ انتشار قراردادهای سال آینده مخالف قوانین اعلام شده بود که روابط عمومی سازمان لیگ اعلام کرد با توجه به مصوبه هیئت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال انتشار قراردادها مجاز است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٢-١٣٩٣, ١٩:٠٨

   

پر مبحث ترین ها