سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رونمایی از قراردادهای میلیاردی باشگاه سپاهان

بروز شده : ۶-٠٢-١٣٩٣, ١١:٠٧    نسخه چاپی    
آنها با علی حمودی قراردادی دو ساله بسته اند که سال اول یک میلیارد و ۱۰۰میلیون و سال دوم یک میلیارد و چهارصد و چهل میلیون تومان است.
کدام تیم گرانترین مجموعه را در لیگ سیزدهم در اختیار داشت؟ این سئوالی است که برای یافتن پاسخ آن تنها می توان با اتکا به شفاف سازی واقعی ارقام و اعداد به جواب رسید.

به گزارش خبر لايو، روزی که حرف از ارقام میلیاردی بود همه کتمان می کردند، بعد که لیست پرسپولیس برملا شد ، همه سر تکان می دادند و افسوس می خوردند اما ناگهان لیست آبی ها هم رونمایی شد و مشخص شد دست بالای دست بسیار است و اگر آنجا بحث حراج پورشه بود اینجا شورت تیم را هم رهن داده اند!

این حکایت فوتبال ماست. همه قرارداد میلیاردی با ترفند می بستند و از نقشه دیگران بی خبر بودند. اما بشنوید از سپاهان . آنها با علی حمودی قراردادی دو ساله بسته اند که سال اول یک میلیارد و ۱۰۰میلیون و سال دوم یک میلیارد و چهارصد و چهل میلیون تومان است. او ۶۰ درصد قرارداد را نقد و ابتدای فصل گرفته و ۲۰ درصد را ماه به ماه به صورت حقوق و ۲۰ درصد هم پایان فصل می گیرد.جالب است بدانید همین بازیکن سال قبل با استقلال قرارداد ۴۸۰ میلیونی داشته که یک باره دو برابر شده است!

این وضعیت حمودی غیر ملی پوش است. درباره مجتبی جباری گفته می شود که او قراردادی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی با زردپوشان داشت که یک میلیارد را نقد گرفته و هنگام جدایی مقرر گردیده بود کل پول را مسترد نماید. او ۶۰۰ میلیون را برگرداند و ۴۰۰ میلیون را طی دو فقره چک به سپاهانی ها عودت داد که چک ها پاس نشده و علیه او در دادگاه طرح دعوا کرده اند!

آرش افشین یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون قرارداد داشته که ۹۰۰ میلیون آن نقد بوده،هادی عقیلی یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون با ۹۰۰ میلیون نقد، شجاع خلیل زاده یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون با ۵۰ درصد نقد، یعقوب کریمی با احتساب رضایت نام اش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون، محرم نوید کیا یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون با ۸۰۰ میلیون نقد از دیگر شنیده های لیست سپاهانی هاست که با توجه به مستند بودن وضعیت حمودی در قیاس با او قابل باور هستند. خارجی ها و رحمان احمدی را هم به این لیست اضافه کنید و البته میزان دقایق برخی بازیکنان را در نظر بگیرید تا متوجه شوید سرخابی ها در رقابت با چه تیم هایی دست به ریخت و پاش زده اند و البته وضعیت نتیجه گیری این فصل سپاهان را هم فراموش نکنید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٢-١٣٩٣, ١١:٠٧

   

پر مبحث ترین ها