سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زمانی مطرح کرد:

هفته آینده استقلال تعیین تکلیف می‌شود

بروز شده : ٨-٠٢-١٣٩٣, ١۴:٢٧    نسخه چاپی    
وی با یادآوری وضعیت باشگاه پرسپولیس، تاکید کرد: اولویت اول وزارت ورزش و جوانان سرو سامان دادن به باشگاه پرسپولیس در هفته جاری است، به طور حتم اخذ تصمیم نهایی در مورد تیم استقلال و مشکلات آن در هفته آتی است.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، با بیان اینکه بدهی استقلال رقمی حدود 40 میلیارد تومان است، گفت: در حال حاضر خبری از تغییر در اعضای هیات مدیره و همچنین مدیرعامل این باشگاه نیست.

حسن زمانی در گفت وگو با خانه ملت، درباره اخبار موجود در زمینه تغییر و تحولات در باشگاه استقلال، افزود: در حال حاضر صحبتی درباره تغییر و جابه‌جایی مدیرعامل و سرمربی باشگاه استقلال نشده است.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، با یادآوری جلسه روز شنبه (6 اردیبهشت) باشگاه استقلال، افزود: در این جلسه گزارش عملکرد سال گذشته و برنامه‌های آتی باشگاه استقلال مطرح شد.
وی ادامه داد: در جلسه مذکور میزان بدهی باشگاه استقلال، چگونگی تسویه آن و همچنین برنامه‌های آتی باشگاه با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان، اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و کادر فنی باشگاه استقلال بررسی شد.
زمانی تصریح کرد: در جلسه روز شنبه (6 اردیبهشت‌ماه) صحبتی درباره تغییر و جابه جایی اعضای هیات مدیره، مدیرعامل یا برنامه‌‌های باشگاه در این زمینه صورت نگرفته است.

وی با یادآوری وضعیت باشگاه پرسپولیس، تاکید کرد: اولویت اول وزارت ورزش و جوانان سرو سامان دادن به باشگاه پرسپولیس در هفته جاری است، به طور حتم اخذ تصمیم نهایی در مورد تیم استقلال و مشکلات آن در هفته آتی است.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، با بیان اینکه در ابتدا باید وضعیت هیات مدیره باشگاه استقلال مشخص شود، افزود: تا زمانی که تکلیف هیات مدیره این تیم مشخص نشود در مورد مدیرعامل و همچنین اعضای کادر فنی نمی توان اظهار نظر کرد.
زمانی با تاکید بر اینکه در هیات مدیره باشگاه استقلال 2 جای خالی وجود دارد، گفت: هیات مدیره می‌تواند تا 7 نفر عضو داشته باشد که در حال حاضر با 5 عضو اداره می‌شود.

وی در مورد میزان بدهی باشگاه استقلال، ‌افزود: بدهی این باشگاه در حدود 40 میلیارد تومان بوده که از این میزان 7 میلیارد مربوط به مالیات‌های انباشته شده قبل از پیروزی انقلاب تاکنون است و مابقی مربوط به بازیکنان، کادر فنی و یک سری طلب‌هایی است که بعضی‌ها از باشگاه دارند.

زمانی تاکید کرد: در جلسه روز شنبه (6 اردیبهشت) آقای فتح‌الله زاده اعلام کرد که اگر 20 میلیارد تهیه شود می توان با این مبلغ بدهی باشگاه را تا حدودی تسویه کرد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، با بیان اینکه باید بدهی باشگاه استقلال با کمک وزارت ورزش و جوانان یا از طریق جذب اسپانسر تسویه شود، یادآور شد: برخی از اعضای هیات مدیره این باشگاه معتقدند اضافه شدن افرادی به این هیات موجب جذب پول‌ها و اعتبارات بیشتر برای رفع مشکلات مالی این باشگاه خواهد شد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٢-١٣٩٣, ١۴:٢٧

   

پر مبحث ترین ها