سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تیم ملی فوتسال برابر اندونزی به پیروزی رسید

تیم ایران در دومین بازی خود در جام ملت‌های آسیا روز جمعه به مصاف تیم چین خواهد رفت.
تیم ملی فوتسال ایران در اولین دیدار خود در مسابقات جام ملت‌های آسیا موفق شد برابر تیم اندونزی به پیروزی پر گل برسد. این پیروزی در حالی به دست آمد که شاگردان خسوس کاندلاس نتوانستند نمایش امیدوارکننده‌ای در گام نخست داشته باشند.
تیم ملی فوتسال ایران در اولین مسابقه خود در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا از ساعت 13:30 (به وقت تهران) امروز چهارشنبه در شهر هوشیمنه ویتنام به مصاف تیم اندونزی رفت که این بازی با نتیجه 5 بر یک به سود ایران به پایان رسید.

حسین طیبی، علی اصغر حسن زاده، وحید شفیعی و فرهاد توکلی (دو گل) برای ایران در این مسابقه گلزنی کردند. همچنین تک گل اندونزی توسط سواردی به ثمر رسید.
علی صمیمی، فرهاد توکلی، حسین طیبی، اصغر حسن زاده و علیرضا وفایی بازیکنانی بودند که در ترکیب پنج نفره ابتدایی تیم ملی فوتسال برابر اندونزی به میدان رفتند. همچنین در غیاب محمد کشاورز، محمد طاهری بازوبند کاپیتانی تیم ملی فوتسال را بر بازو بست.

به گزارش مهر،هرچند ایران گل اول بازی را در دقیقه 4 توسط حسین طیبی به ثمر رساند، ولی اندونزی هم نشان داد که نمی‌تواند حریف ساده‌ای برای ایران باشد. آنها در چند صحنه می‌توانستند دروازه ایران را باز کنند ولی با بی دقتی هنگام حملات، فرصت‌هایشان را از دست دادند. با این حال در دقایق پایانی نیمه اول ایران سه گل دیگر به ثمر رساند تا ملی پوشان با خیال راحت به رختکن بروند.

در نیمه دوم، اشتباهات بازیکنان ایران چشمگیر شد. این اشتباهات در رساندن پاس سالم و همچنین در فرصت‌های گلزنی خودش را نشان داد تا تیم ملی چند شانس خوب را برای افزایش تعداد گل‌هایش از دست بدهد.
در مقابل تیم اندونزی هم بر فشار حملات خود افزود و موفق شد در نهایت در 10 دقیقه پایانی یکی از گل‌های خورده را جبران کند. با این حال حملات ایران یکبار دیگر به ثمر نشست و وحید شفیعی موفق شد گل پنجم را وارد دروازه حریف کند. به این ترتیب ایران در اولین مسابقه خود برابر اندونزی به برتری رسید تا خود را آماده دومین دیدار کند.
تیم ایران در دومین بازی خود در جام ملت‌های آسیا روز جمعه به مصاف تیم چین خواهد رفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٢-١٣٩٣, ١۵:٢۶

   

پر مبحث ترین ها