سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پنجعلی: تا ۴۸ ساعت آینده تکلیف لیست بازیکنان مشخص می‌شود

اما به نظرم نباید درباره لیست زود قضاوت کرد و فکر می‌کنم در جلسه دایی و مدیرعامل تکلیف همه چیز مشخص می‌شود. قطعا وضعیت ملی‌پوشان برای ما در اولویت کاری است.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با جلسه دایی و رحیمی تا ۴۸ ساعت آینده تکلیف بازیکنان مشخص می‌شود.

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با فارس، ابتدا در خصوص جلسه امروز با علیرضا رحیمی اظهار داشت: در این جلسه در خصوص هزینه‌های پرسپولیس در فصل جاری و حضور قدرتمندانه در سه جام برآوردهایی را انجام دادیم که خوشبختانه تا حدود زیادی به توافقات لازم رسیدیم تا گرفتاری‌های فصل گذشته نصیب‌مان نشود.

وی در مورد لیست دایی نیز، گفت: انشاءالله تا 48 ساعت آینده لیست دایی در جلسه‌ای به رحیمی داده خواهد شد و تکلیف همه چیز مشخص می‌شود.
اما به نظرم نباید درباره لیست زود قضاوت کرد و فکر می‌کنم در جلسه دایی و مدیرعامل تکلیف همه چیز مشخص می‌شود. قطعا وضعیت ملی‌پوشان برای ما در اولویت کاری است.
پنجعلی خاطرنشان کرد: الان مسئله مهم رفع گرفتاری و پاس شدن چک‌های بچه‌ها است و این مسئله بسیار برای ما ضروری و اهمیت دارد که خدا را شکر در اولویت کاری رحیمی نیز قرار گرفته است.

پنجعلی در پایان در مورد خبری مبنی بر اینکه 4 بازیکن فولاد با جعل مدارک در این تیم بازی کردند، گفت: قطعا این موضوع باید پیگیری شود ما به باشگاه فولاد احترام می‌گذاریم اما اگر حق باشگاه چیزی باشد از آن دفاع خواهیم کرد. بالاخره قانون باید برای همه یکسان باشد و حتما مسئله‌ای بوده که اینطور رسانه‌ای شده اما زود قضاوت نمی‌کنیم و انشاءالله پس از پیگیری‌های لازم تصمیمات لازم را خواهیم گرفت.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تاکید کرد: صبح امروز در خصوص رسیدگی به بحث تخلف برخی از حریفان ما در زمینه صدور کارت‌های پایان خدمت جعلی جلسه ای در باشگاه برگزار کردیم و رحیمی تاکید کرد که با قدرت این موضوع پیگیری خواهد شد. بالاخره ما باید پاسخ بیش از 30 میلیون هوادار پرسپولیس را بدهیم و آنها مطمئن باشند این موضوع را تا لحظه آخر پیگیری خواهیم کرد و ما اطمینان دارم که سازمان لیگ و مسئولان فدراسیون فوتبال هم پیگیر این موضوع هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٢-١٣٩٣, ١۵:٢۵

   

پر مبحث ترین ها