سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یوونتوس قهرمان لیگ ایتالیا شد

این سی‌امین قهرمانی رسمی یوونتوس در سری‌آست، این در حالی است که دو اسکودتو سال های 2005 و 2006 به دلایل مسائل کالچوپولی از یوونتوس پس گرفته شده است.
با شکست رم برابر کاتانیا، یوونتوس برای سومین بار پیاپی قهرمان لیگ فوتبال ایتالیا شد.
به گزارش ایسنا، هفته سی‌وششم رقابت‌های لیگ ایتالیا امروز (یکشنبه) با برگزاری پنج دیدار آغاز شد که در مهمترین آنها تیم رده دومی رم در خانه کاتانیا با نتیجه 4 بر یک تن به شکست داد و عنوان قهرمانی این فصل از رقابت‌های سری A را به یوونتوس صدرنشین تقدیم کرد.
ماریانو خولیو ایسکو دو بار در دقایق 26 و 34، گونسالو برگسیو در دقیقه 55 و پابلو بارینتوس در دقیقه 79 برای کاتانیا گلزنی کردند و تنها گل رم را فرانچسکو توتی در دقیقه 37 به ثمر رساند. با این نتیجه فاصله هشت امتیازی جالوروسی با یوونتوس صدرنشین در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت‌ها پابرجا ماند تا یوونتتوس قهرمان لیگ ایتالیا شود.

این سی‌امین قهرمانی رسمی یوونتوس در سری‌آست، این در حالی است که دو اسکودتو سال های 2005 و 2006 به دلایل مسائل کالچوپولی از یوونتوس پس گرفته شده است.
بانوی پیر این فرصت را دارد تا با کسب 7 امتیاز از سه بازی باقیمانده رکورد کسب 100 امتیاز را که در تاریخ سری‌آ تاکنون رخ نداده است را به ثبت برساند.

تابلو نتایج
کاتانیا 4 – رم یک
کیه‌وو صفر – تورینو یک
جنوا صفر – بولونیا صفر
پارما 2 – سامپدوریا صفر
در جدول رده‌بندی سری A، یوونتوس که قهرمانی‌اش مسجل شده با 93 امتیاز صدرنشین است، رم با 85 امتیاز در رده دوم قرار دارد و ناپولی با 69 امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٢-١٣٩٣, ٢١:۴۵

   

پر مبحث ترین ها