سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تكذيب مدير عاملي صالحي در استقلال

من با فوتبال به هیچ وجه بیگانه نیستم و تجارب فراوانی در حوزه فوتبال دارم اما اینکه پیشنهاد از سوی وزارت ورزش بابت مدیرعاملی استقلال به من شده باشد، صحت ندارد.
منوچهر صالحی به برخی صحبت‌ها مبنی بر مذاکره با او به عنوان یکی از گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه استقلال، واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

منوچهر صالحی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شایعه‌هایی مبنی بر اینکه با وی به عنوان یکی از گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه استقلال صحبت شده است، گفت: من از این موضوع هیچ اطلاعی ندارم و اولین بار است که آن را از زبان شما می‌شنوم اما با توجه به اینکه سابقه زیادی در ورزش و مخصوصا فوتبال دارم، حاضرم در صورتی که پیشنهادی در این باره به من بشود، به آن فکر کنم.

مدیرعامل سابق سایپا خاطرنشان کرد: من با فوتبال به هیچ وجه بیگانه نیستم و تجارب فراوانی در حوزه فوتبال دارم اما اینکه پیشنهاد از سوی وزارت ورزش بابت مدیرعاملی استقلال به من شده باشد، صحت ندارد.
مشاور وزیر رفاه در دولت احمدی نژاد افزود: زمانی که در وزارت رفاه بودیم نامه‌ای را به سازمان تربیت بدنی سابق دادیم و در آن خواستار خرید امتیاز یکی از دو تیم پرسپولیس یا استقلال شدیم که این موضوع اتفاق نیفتاد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٢-١٣٩٣, ١٠:۴۵

   

پر مبحث ترین ها