سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آذری خبر داد:

علی کریمی در فهرست فصل آینده ذوب‌آهن

علی کریمی برای فوتبال ملی ما بسیار زحمت کشیده است و معتقدم او شاخصه‌هایی دارد که خیلی از بازیکنان کنونی فوتبال ما از آن بی‌بهره‌اند.اگر آن مربی که نام علی کریمی در فهرستش است سرمربی ما شود قطعاً با کریمی مذاکره خواهیم کرد.
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: در فهرست یکی از نامزدهای سرمربیگری ما نام علی کریمی هم دیده می‌شود.

سعید آذری در گفت‌وگو با فارس، در مورد شایعه حضور علی کریمی در تیم فصل آینده ذوب‌آهن اصفهان گفت: یکی از مربیانی که با او وارد مذاکره شده‌ایم در فهرست بازیکنانش نام علی کریمی هم دیده می‌شود. اگر آن فرد سرمربی ذوب‌آهن شود در آن صورت با علی کریمی وارد مذاکره خواهیم شد.

وی ادامه داد: علی کریمی برای فوتبال ملی ما بسیار زحمت کشیده است و معتقدم او شاخصه‌هایی دارد که خیلی از بازیکنان کنونی فوتبال ما از آن بی‌بهره‌اند.کریمی فصل گذشته هم در تراکتورسازی به خاطر شرایط آب و هوایی و سرمایی که در تبریز از مهرماه شروع می‌شود و تمرینات خاص دچار آسیب‌دیدگی شد و نتوانست عملکرد شاخصی در تراکتورسازی داشته باشد. من کریمی را دوست دارم و به توانایی فنی او هم اعتقاد دارم. اگر آن مربی که نام علی کریمی در فهرستش است سرمربی ما شود قطعاً با کریمی مذاکره خواهیم کرد.

آذری تأکید کرد: اصول مدیریت حکم می‌کند که من رأساً یک بازیکن را انتخاب نکنم و بازیکنان با نظر کادر فنی جذب شوند. مدیرعامل ذوب‌آهن در مورد زمان اعلام نام سرمربی فصل آینده گفت: رأس ساعت 9 صبح روز 20 اردیبهشت نام سرمربی در سایت باشگاه ذوب‌آهن منتشر خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٢-١٣٩٣, ٢٠:٣٧

   

پر مبحث ترین ها