سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عنايتي از صبای قم جدا شد

عنایتی علاوه بر اینکه بهترین گلزن تیم صبای قم بود، بدون شک یکی از دلایل حفظ صبا در لیگ برتر بود زیرا این بازیکن 13 گل زد و چندین پاس گل داد در حالی که عنایتی در فصل گذشته بازی‌های لیگ برتر چهار پنالتی را نیز از دست داد و نتوانست برای چهارمین بار آقای گل لیگ برتر شود.
غلامرضا عنایتی، بهترین گلزن تیم فوتبال صبای قم در لیگ های یازدهم و سیزدهم با جدایی رسمی از این تیم به تیم فوتبال پدیده مشهد پیوست.

مهاجم 18 گله صبای قم در دوره یازدهم و بازیکن 13 گله این تیم در دوره سیزدهم مسابقات فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس با پایان قرارداد یک ساله اش، تصمیم به جدایی از تیم فوتبال صبای قم گرفت و به تیم فوتبال پدیده مشهد پیوست.

غلامرضا عنایتی که از همراهی صبای قم در یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور خاطره خوشی دارد و توانست در بازی های لیگ یازدهم در مجموع 18 گل برای صبای قم به ثمر برساند و زمینه ‌ساز پیروزی صبا در چندین مسابقه حساس شود، در دوره سیزدهم نیز یکی از ارکان موفقیت صبا در رسیدن به جایگاه نهم جدول بود و سرانجام بعد از پایان قراردادش با صبا از این تیم جدا شد.

عنایتی بهترین گلزن لیگ های یازدهم سیزدهم برای صبای قم

مهاجم سابق تیم‌های ابومسلم مشهد، النصر امارات، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و استقلال که در دوره سیزدهم لیگ برتر با پیراهن صبای قم با مربی جوانی همچون عبدالله ویسی کار کرد، در دوره سیزدهم نیز زیر نظر محمد مایلی کهن و عبدالصمد مرفاوی در ترکیب صبا به میدان رفت ولی برای فصل آینده لیگ برتر باید در تیم فوتبال پدیده مشهد فعالیت خواهد کرد.

مهاجم جدید تیم فوتبال پدیده مشهد در فصل قبل رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، 28 بار با پیراهن شماره 10 تیم فوتبال صبای قم دروازه رقبای لیگ برتری را باز کرد تا بهترین گلزن نماینده فوتبال قم در لیگ سیزدهم فوتبال کشور شناخته شود.

عنایتی علاوه بر اینکه بهترین گلزن تیم صبای قم بود، بدون شک یکی از دلایل حفظ صبا در لیگ برتر بود زیرا این بازیکن 13 گل زد و چندین پاس گل داد در حالی که عنایتی در فصل گذشته بازی‌های لیگ برتر چهار پنالتی را نیز از دست داد و نتوانست برای چهارمین بار آقای گل لیگ برتر شود.

ناکامی عنایتی در کسب چهارمین عنوان آقای گلی

این مهاجم که تیم فوتبال صبای قم پنجمین تیم مطرح لیگ برتر در دوران بازیگری‌اش در فوتبال حرفه‌ای محسوب می شود، در لیگ سیزدهم با پیراهن صبای قم مقابل حریفان لیگ برتری در حالی بازی کرد و بهترین گلزن تیمش بود که پنالتی زن اول تیم صبا نیز محسوب می شد.

عنایتی که در سال قبل و به دنبال جدایی از مس کرمان بار دیگر به تیم فوتبال صبای قم آمد، در حالی از صبا جدا شد که مقصد بعدی‌اش تیم فوتبال پدیده مشهد است تیمی که تازه به لیگ برتر فوتبال صعود کرده و عنایتی با این تیم نیز قرارداد 2 ساله امضاء کرده است.

عنایتی در حالی بعد از یک فصل، صبای قم را به مقصد پدیده مشهد ترک کرد تا با پیراهن این تیم در لیگ چهارم به میدان برود که در لیگ اگر پنالتی های خود را برابر استقلال، پرسپولیس و فجر از دست نمی داد، می توانست بالاتر از کریم انصاری فرد بازیکن سایپا چهارمین آقای گلی لیگ برتر را کسب کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠٢-١٣٩٣, ١١:٢۵

   

پر مبحث ترین ها