سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مرزبان سرمربي پديده مشهد شد

پديده که با سرمربيگري اکبر ميثاقيان موفق شده بود راهي ليگ برتر شود در ليگ برتر چهاردهم با مرزبان در اين بازي‌ها شرکت مي‌کند.
عليرضا مرزبان به عنوان سرمربي تيم فوتبال پديده مشهد انتخاب شد.

عليرضا مرزبان به عنوان سرمربي جديد تيم فوتبال پديده مشهد براي حضور در ليگ برتر چهاردهم انتخاب شد.

پديده که با سرمربيگري اکبر ميثاقيان موفق شده بود راهي ليگ برتر شود در ليگ برتر چهاردهم با مرزبان در اين بازي‌ها شرکت مي‌کند.

به گزارش فارس، مرزبان که با افشين قطبي و حميد استيلي به پرسپوليس آمده بود سابقه فعاليت در تيم‌هاي شاهين بوشهر، سپاهان اصفهان، پديده مشهد و تيم ملي مونته‌نگرو را به همراه زلاتکو کرانچار در کارنامه دارد و حضور در پديده در ليگ برتر چهاردهم اولين تجربه او در مقام سرمربي به حساب مي‌آيد.

قرار است مرزبان دستياراني از کشور آلمان با خود به مشهد ببرد که از آبرام‌ژيک و توماس هسلر در اين ميان نام برده مي‌شود.

عليرضا مرزبان در خصوص انتخابش به عنوان سرمربي تيم فوتبال پديده مشهد، گفت: ما همان فلسفه‌اي را تعقيب مي‌کنيم که مجموعه پديده تعيين مي‌کند و مي‌خواهيم فوتبالي با کيفيت که از نظر اخلاقي هم رتبه بالايي دارد، ارائه دهيم و کارنامه قبولي نه تنها در بعد ورزشي بلکه در زمينه اخلاقي هم بگيريم.

وي در پاسخ به اين سوال که باشگاه پديده در ليگ برتر چهاردهم چه هدفي را دنبال مي‌کند، افزود: پاسخ اين سوال بستگي به اين دارد که ما چه بازيکناني را به خدمت بگيريم و قطعا بعد از در اختيار گرفتن بازيکنان مي‌توانيم هدف‌گذاري کنيم.

سرمربي جديد تيم فوتبال پديده مشهد در مورد انتخاب دستيارانش در اين تيم ادامه داد: علي نظرزاده و مجتبي سرآسيابي که از سال قبل با ما در پديده بودند در کادر جديد هم حضور دارند. مجيد نوروزي، محمد بابايي و سعيد عزيزيان هم در کادر فني ما قرار دارند. البته گزينه‌هاي خارجي ما هم همان آبرام‌ژيک و توماس هسلر هستند. قصد داريم يک مربي بومي هم از مشهد در کادر فني خودمان داشته باشيم تا براي فوتبال مشهد تاريخ‌ساز شويم. همچنين قصد داريم از جواناني که در مشهد و استان خراسان کيفيت لازم را براي حضور در ليگ برتر دارند استفاده کنيم تا به زجري که فوتبال مشهد در اين چند سال مي‌کشيد، پايان دهيم.

مرزبان در پاسخ به اين سوال که با توجه به اينکه استان خراسان و شهر مشهد چند سالي در ليگ برتر نماينده نداشت و حالا با حضور پديده انتظارات از اين تيم زياد است، خاطرنشان کرد: بحث ما هم هميشه همين است تا بتوانيم اول از همه قلب مردم را به دست بياوريم و فوتبال انسان‌دوستانه‌اي را به علاقمندان به فوتبال معرفي کنيم. ما نبايد به مجموعه پديده فقط به عنوان يک کارگاه اقتصادي نگاه کنيم چرا که براي مسئولان اين شرکت بعد انساني هم مهم است. همانطور که پديده باعث شده صدها خانواده از کنار آن ارتزاق روزي کنند و بيکاري کم شود. حضور در رتبه‌هاي بالاي جدول براي ما در رده دوم اهميت قرار دارد و مهم‌ترين بحث ما مسائل انساني است.

وي درباره اينکه با ميثاقيان هم درباره قبول سرمربيگري پديده مشهد صحبت کرده يا خير، اظهار داشت: حتما با اکبر ميثاقيان صحبت مي‌کنم چرا که او بزرگ تيم است و با اين تيم قهرمان ليگ دسته اول ايران شده و براي من دوست خوبي به حساب مي‌آيد. ميثاقيان يک مربي باکلاس است.

سرمربي تيم فوتبال پديده مشهد در پايان در مورد اينکه نخستين تجربه سرمربيگري‌اش را چگونه پشت سر خواهد گذاشت، گفت: من در فوتبال آلمان هم در تيم‌هاي زيادي سرمربي بودم و فقط يک سال در بوندس‌ليگا B به عنوان دستيار فعاليت کردم و در فوتبال ايران هم هر کجا که مسئوليت داشتم نقش من پررنگ بوده است. اين را هم بايد بگويم که افتخار مي‌کنم براي اولين بار در فوتبال ايران سرمربي‌گري‌ام را از مشهد، پايتخت معنوي ايران و در جوار امام رضا (ع) آغاز مي‌کنم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠٢-١٣٩٣, ١٢:٠٢

   

پر مبحث ترین ها