سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

«لباس هایتان را عوض نکنید»

آبرو ریزی جهانی که کفاشیان آن را به وجود آورد/ایرانی ها پیراهن اضافه ای ندارند

البته رییس فدراسیون فوتبال کشورمان بحث جالب تری کرده است: « بازیکنان باید در حفظ این لباس ها تلاش بیشتری کنند و آن را با آب گرم نشویند!» این جمله واکنشی بود به صحبت های حسین ماهینی بازیکن تیم ملی که گفته بود لباس های تیم ملی برای بازیکنان کوچک شده و آب رفته است!
علی کفاشیان گفته بازیکنان تیم ملی ایران نمی توانند چند دست لباس داشته باشند و باید با همین لباس ها مدارا کنند. جمله ای که حالا در رسانه های مختلف دنیا بازتاب داشته است.

بحث درباره لباس های تیم ملی ایران هنوز داغ است؛ در شرایطی که بازیکنان و کادر فنی تیم ملی کشورمان به شدت از کیفیت لباس ها انتقاد کرده اند علی کفاشیان این موضوع را رد کرده و گفته که این لباس ها مطابق با استانداردهای اروپا است و مشکلی ندارند.

البته رییس فدراسیون فوتبال کشورمان بحث جالب تری کرده است: « بازیکنان باید در حفظ این لباس ها تلاش بیشتری کنند و آن را با آب گرم نشویند!» این جمله واکنشی بود به صحبت های حسین ماهینی بازیکن تیم ملی که گفته بود لباس های تیم ملی برای بازیکنان کوچک شده و آب رفته است!

البته نبی، سرپرست فدراسیون فوتبال هم طنز ماجرا را بیشتر کرده و جمله ای تاریخی تر به زبان آورده است: «لباس ها کوچک نشده بلکه بازیکنان رشد کرده اند!». اما در این میان نکته جالب توجه این است که فدراسیون برای یافتن راه حلی مناسب پیشنهادهای شگفت انگیزتری می دهد. علی کفاشیان به عنوان رییس فدارسیون فوتبال ایران در کنفرانسی خبری درباره لباس های تیم ملی ایران صحبت کرد و کار را به اقتصاد مقاومتی هم ربط داد:« موضوع اینجاست که نباید اسراف کنیم؛ ما حتی اگر پولمان هم از پارو بالا برود باید با همین لباس ها سر کنیم. نمی توانیم هزینه زیادی برای لباس هایمان بپردازیم و بازیکنان باید در سال اقتصاد مقاومتی در حفظ همین لباس ها تمام تلاش خود را کنند».

بخش فوق هیجانی این صحبت ها به جمله ای برمی گردد که درباره تعویض لباس بازیکنان ایران با سایر بازیکنان در جام جهانیاست: «هر بازیکنی که پیراهنش را عوض کرد باید از جیب خودش برای تهیه پیراهن هزینه کند!» اتفاقی نادر که حالا دستمایه رسانه های خارجی هم شده است.

به گزارش فرارو، در واقع سایت های بلژیکی «سود اینفو» و « ست سور ست» که به واسطه حضور قوچان نژاد در لیگ بلژیک با ایرن آشنا هستند در این باره مطلبی را با علامت تعجب بزرگ نوشته اند: «بازیکنان ایران نمی توانند پیراهنشان را در جام جهانی عوض کنند!» این دو سایت با اشاره به جمله علی کفاشیان رییس فدارسیون فوتبال ایران نوشته اند: «ایرانی ها پیراهن اضافه ای ندارند که بخواهند آن را با بازیکنان سایر تیم ها عوض کنند».

همزمان با این دو سایت رسانه های حوزه خلیج فارس هم به این صحبت ها واکنش نشان داده و آن را به طور ویژه بازتاب داده اند! اتفاقی تازه و شگرف در کارنامه علی کفاشیان که مشخص نیست چطور با کمپانی تهیه کننده لباس تیم ملی قرارداد بسته که حتی حاضر نیست چند دست لباس اضافه به تیم ملی ایران بدهد!
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٢-١٣٩٣, ٢١:١۶

   

پر مبحث ترین ها