سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خادم: بارک الله به استقلال

نمی‌خواهیم هیات مدیره‌ای انتخاب شود که مانند گذشته تاثیرگذاری زیادی نداشته باشد. باید اعضایی برای این ترکیب انتخاب شوند که به واسطه حضور آنها شاهد اتفاقات خوب پیرامون آبی‌ها باشیم. در این رابطه هم باید مسیر کار را جدی دنبال کنیم.
نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری سرخابی ها در مورد پاسخ منفی که علی فتح الله‌زاده به پیشنهاد دو حامی مالی باشگاه استقلال برای پذیرش مدیرعاملی این باشگاه در فصل آینده داده، گفت: اسپانسرها هیچ دخالتی در انتخاب مدیرعامل باشگاه ندارند که بخواهند با او مذاکره داشته باشند.

امیر رضا خادم در آغاز گفتگو با مهر به این پرسش مبنی بر اینکه "قرار بود هفته گذشته تصمیم گیری نهایی در مورد وضعیت باشگاه استقلال برای معرفی اعضای هیات مدیره و اسپانسر اتخاذ شود. چرا نتیجه‌ای در این رابطه اعلام نشد"؟، اظهارداشت: بله؛ هفته پیش گفته بودیم نهایت تا پایان هفته این کار را انجام خواهیم داد و تکلیف استقلال را بابت اعضای هیات مدیره و اسپانسر مشخص می‌کنیم اما نتوانستیم به نتیجه لازم برسیم.

وی در مورد اینکه مشکل اصلی در رابطه با اعضای هیات مدیره بود یا اسپانسر، تصریح کرد: در واقع در مورد بحث اسپانسرینگ باشگاه به نتیجه نهایی نرسیدیم. در این زمینه مواردی مانند بحث وثیقه و صلاحیت‌ها باید به طور کامل بررسی شود تا نتیجه‌گیری کامل و بدون ابهام حاصل شود. اینها مواردی بود که در مورد آن به نتیجه نرسیدیم.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری سرخابی‌ها تاکید کرد که تلاش‌مان این است نهایت تا پایان این هفته بتوانیم در دو محور مورد نظر به جمع‌بندی رسیده و نتیجه نهایی را اعلام کنیم. به هر حال خود ما هم به دنبال این هستیم که در اولین فرصت تکلیف استقلال هم مانند پرسپولیس مشخص شود و این تیم بتواند راه خود را برای ادامه کار پیداکند.

"روز گذشته باشگاه استقلال به طور رسمی اعلام کرد که علی فتح الله‌زاده به دنبال برگزاری دو نشست با حامیان مالی فصل آینده این باشگاه به درخواست آنها برای پذیرش مدیرعاملی در لیگ چهاردهم پاسخ منفی داده است"؟، خادم در این مورد گفت: آنچه مسلم است اینکه اسپانسرها هیچ دخالتی در انتخاب مدیرعامل باشگاه ندارند که بخواهند با او مذاکره داشته باشند. در جریان این موضوع هم که به آن اشاره کردید، نیستم!

وی در مورد اینکه این موضوع به طور رسمی از سوی باشگاه استقلال اعلام شد نیز گفت: بارک الله به باشگاه استقلال که چنین خبری را روی خروجی خود گذاشته است.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان همچنین با اشاره به نام بردن از اسامی مانند آجرلو و افشارزاده به عنوان گزینه‌های مورد نظر برای مدیریت باشگاه استقلال به مهر گفت: همه گزینه‌های مطرح شده از نیروهای توانمند و مدیران لایق ورزش کشور هستند. من هم نمی‌گویم که چنین صحبت‌هایی کذب است اما بدون شک مدیرعامل باشگاه توسط اعضای هیات مدیره مشخص خواهند شد.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری سرخابی‌ها در مورد اینکه شاید تاخیر بیش از حد در مشخص شدن وضعیت استقلال برای معرفی اعضای هیات مدیره و اسپانسر این باشگاه باعث از دست رفتن بخشی از فصل نقل و انتقالات برای آبی‌ها شود، اظهارداشت: به هر حال بحث عمده در رابطه با استقلال مسائل اقتصادی است که در حال برطرف کردن آن هستیم.

وی تاکید کرد: اگر قرار باشد بدون در نظر گرفتن این مسائل، تصمیم گیری کنیم به نتیجه مورد نظر نمی‌رسیم. نمی‌خواهیم هیات مدیره‌ای انتخاب شود که مانند گذشته تاثیرگذاری زیادی نداشته باشد. باید اعضایی برای این ترکیب انتخاب شوند که به واسطه حضور آنها شاهد اتفاقات خوب پیرامون آبی‌ها باشیم. در این رابطه هم باید مسیر کار را جدی دنبال کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٢-١٣٩٣, ١١:٠٣

   

پر مبحث ترین ها