سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسی: نمی‌دانم در بارسلونا بمانم یا نه/می‌خواهیم قهرمانی در لیگ را به تیتو ویلانووا تقدیم کنیم

اگر بازی را ببریم، قهرمانی را به تیتو تقدیم خواهیم کرد. هم هواداران و هم باشگاه می‌خواهند این طور شود.

لیونل مسی گفت می‌خواهد قهرمانی در لیگا را به تیتو ویلانووا تقدیم کند. او همچنین عنوان کرد نمی‌داند در بارسلونا خواهد ماند یا خیر.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بارسلونا در فصل جاری با هدایت خراردو مارتینو نتایج خوبی کسب نکرد اما نتیجه نگرفتن تیم‌های آتلتیکو‌مادرید و رئال‌مادرید، آبی - اناری را در آستانه کسب قهرمانی در لیگا قرار داده است. بارسلونا با پیروزی خانگی برابر آتلتیکو‌مادرید می‌تواند فصل را به خوبی به پایان برساند و عنوان قهرمانی را به دست آورد.

لیونل مسی در ارزیابی خود از فصل جاری لیگای اسپانیا گفت: بی شک سال دشواری بود. تا همین حالا هم در شرایط سختی قرار داشتیم. تمام تمرکزمان پیروزی برابر آتلتیکو مادرید و قهرمانی در لیگ است. نمی‌دانم که این پیروزی فصل را برای ما نجات خواهد داد یا خیر اما برای ما مهم خواهد بود.

مسی در ادامه گفت: می‌خواهیم قهرمانی در لیگ را به تیتو ویلانووا تقدیم کنیم. مشخص است که اگر بازی را ببریم، قهرمانی را به تیتو تقدیم خواهیم کرد. هم هواداران و هم باشگاه می‌خواهند این طور شود.

مسی درباره تمدیدی قراردادش با بارسلونا گفت: نمی‌دانم که قراردادم تمدید می‌شود یا خیر اما چیزی که مهم است قهرمانی در لیگ است. پس از آن باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

ستاره بارسلونا با تمجید از آتلتیکو مادرید گفت: نه تنها در لیگ که در همه رقابت‌ها آتلتیکو سال فوق العاده‌ای داشته است. آنها در فینال لیگ قهرمانان اروپا هستند و به همین دلیل تا آخرین روز برای قهرمانی می‌جنگند. آنها یک مربی خیلی خوب به نام سیمئونه روی نیمکت خود دارند که توانسته در آتلتیکو تحول خوبی ایجاد کند. او مربی بزرگی است مطمئنم یک روز روی نیمکت آرژانتین خواهد نشست.

مهاجم آرژانتین در پایان درباره حضور کشورش در جام جهانی گفت: هیچ فشاری روی تیم ما نیست. فکر می‌کنم آرژانتین همیشه مدعی قهرمانی است. با شرایط خوبی‌ به برزیل می‌رویم و شانس خوبی‌ برای انجام کار‌های بزرگ داریم. موفقیت در جام جهانی موضوع بسیار پیچیده ای است و به خیلی‌ چیز‌ها بستگی دارد و تنها شکل بازی ما مهم نیست.
telegram 19dey.com

تگها: آرژانتین, لیونل مسی, بارسلونا

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٢-١٣٩٣, ١٠:۵٨

   

پر مبحث ترین ها