سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل پرسپولیس نیامده تهدید به برکناری شد /اخبار مولودی را به مدیرعامل دادند

در این مراسم یکی دونفر حرفهایی را درباره رحیمی و مدیریت او در پرسپولیس مطرح کردند که مشخص بود اگر به گوش او برسد واکنش نشان خواهد داد.
حرفهایی که در مراسم مولودی علیه رحیمی زده شده باعث عصبانیت مدیرعامل پرسپولیس شده است.

خبرگزاری پارس فوتبال- در سالروز تولد حضرت علی(ع) مراسم جشن و مولودی خوانی در منزل یکی از مدیران سابق فوتبال برگزار شد که برخی چهره های ورزشی و هنری هم در آن حضور داشتند.

در این مراسم یکی دونفر حرفهایی را درباره رحیمی و مدیریت او در پرسپولیس مطرح کردند که مشخص بود اگر به گوش او برسد واکنش نشان خواهد داد. مثلا گفته بودند«رحیمی گاف های زیادی داده و حتی اعلام کرده اگر بازیکنان طلب شفاهی هم داشته باشند پرداخت می کنیم».

حرفهایی در مورد علی دایی و برخی نزدیکانش هم مطرح شده بود که آنلاین به گوش آنها و رحیمی رسید. رحیمی در ورزشگاه درفشی فر مشغول بازدید بود که یک نفر همه حرفها را تلفنی به وی گفت و مهمتر از آن این بود که به وی گفتند در آن مراسم گفته شده«رحیمی را وزارت تحمیل کرد.خودش هم در برنامه ورزش و مردم اعتراف کرد که انتخاب هیات مدیره نبوده.هیات مدیره دادکان را می خواست که نیامد و حالا هم رحیمی بخواهد ناز کند یا تک رویی نماید امیر عابدینی بلافاصله جایش را می گیرد»رحیمی حسابی از شنیدن این حرفها عصبانی شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٢-١٣٩٣, ١٩:۵٣

   

پر مبحث ترین ها