سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

از استعفای احتمالی رحیمی تا عدم عقد قرارداد بازیکنان/وضعیت ناپایدارعلی دایی مبنی بر ماندن یا رفتن

ماجرای گم شدن 3 میلیارد پرداختی احتمالی اسپانسر در شرایطی این روزها باشگاه پرسپولیس را وارد حاشیه های جدیدی کرده که در این بین طلبکاران لحظه شماری می کنند که تکلیف این پول مشخص شده و برای گرفتن طلب های خود وارد باشگاه شوند.
رحیمی این روزها برای امور جاری کارکنان باشگاه از جیب شخصی خود هزینه هایی انجام دهد. در این خصوص حتی شنیده می شود رحیمی 2 بار استعفای خود را به مسئولان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده اما هنوز این موضوع رسانه ای نشده است.
سرویس ورزشی «فردا»- با مشخص شدن وضعیت هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و اعلام نام 9 نفر به عنوان اعضای هیئت مدیره و رسیدن علیرضا رحیمی به جایگاه مدیرعاملی این تیم پرطرفدار پایتخت، این امید در بین هواداران سرخپوش ایجاد شد که این تیم لیگ چهاردهم را به دور از حاشیه و از همان روزهای ابتدایی با کسب موفقیت سپری کند، اما این در حالی است که این روزها پرسپولیسی ها وضعیت چندان مساعدی ندارند و هر روز خبری جدید از وضعیت این باشگاه به گوش می رسد.

ماجرای به حاشیه رانده شدن پرسپولیس از آنجا شروع شد که وزارت ورزش تصمیم گرفت در سال جاری برای سرخابی ها از جیب بیت المال هزینه نکند و این مسئله را به اسپانسرها واگذار کرد. در این خصوص هر چند تخلفاتی در زمینه عقد قرارداد با اسپانسر ایجاد شد اما نکته بارز و جالب توجه در خصوص قرارداد وزارت ورزش با اسپانسر جدید باشگاه در زمان عقد قرارداد و زمان ثبت شرکت بهنام پیشرو کیش بود که سوالات و ابهامات بسیاری نیز ایجاد کرد.


در ادامه مسیر پرسپولیسی ها با ماجرای 3 میلیارد پرداختی اسپانسر مواجه شدند و در این خصوص از یک سو اسپانسر مدعی پرداخت 3 میلیارد تومان به باشگاه بود و از سوی دیگر مدیرعامل، وزارت ورزش و رئیس هیئت مدیره از محل نگهداری این پول ها بی خبر بودند. البته خبر واریز این پول ها در حالی منتشر شد که اساسا حساب بانکی پرسپولیس مسدود بوده و امکان پرداخت وجود نداشته است. در واقع، در حالی از پرداخت 5 میلیاردی در این روزها گفته شد که اساسا واریز اول نیز صورت نگرفته و پرسپولیس از اسپانسر دریافتی نداشته است.

تبعات بی پولی در باشگاه پرسپولیس

ماجرای گم شدن 3 میلیارد پرداختی احتمالی اسپانسر در شرایطی این روزها باشگاه پرسپولیس را وارد حاشیه های جدیدی کرده که در این بین طلبکاران لحظه شماری می کنند که تکلیف این پول مشخص شده و برای گرفتن طلب های خود وارد باشگاه شوند.

در این بین اما بازیکنان فصل گذشته پرسپولیس نیز همچنان منتظر هستند تا تکلیف وضعیت مالی این باشگاه مشخص شود. از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که بازیکنان این تیم منتظر دستور علی دایی در زمینه تمدید قرارداد هستند و تا زمانی که وضعیت علی دایی مبنی بر ماندن یا رفتن از پرسپولیس مشخص نشده، هیچ یک از بازیکنان با سرخپوشان قرارداد امضا نخواهند کرد.

از سوی دیگر بازیکنان پرسپولیس به مدیرعامل باشگاه اخطار داده اند که تنها در صورتی حاضر به عقد قرارداد برای فصل آینده خواهند بود که مطالبات فصل گذشته را نیز دریافت کنند. در این خصوص حتی علیرضا رحیمی، مدیرعامل سرخپوشان که وعده داده بود بستن قرارداد با بازیکنان را پیش از برگزاری اردوی تیم ملی در اتریش، از ملی پوشان آغاز کند. این در حالی است که ملی پوشان پرسپولیس نیز همان پاسخی را به رحیمی داده اند که سایر بازیکنان این باشگاه آن را به گوش مدیرعامل رسانده اند.

حالا با احتساب این وضعیت مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس در شرایطی بحرانی قرار گرفته و بی پولی باشگاه نیز سبب شده تا شنیده شود رحیمی این روزها برای امور جاری کارکنان باشگاه از جیب شخصی خود هزینه هایی انجام دهد. در این خصوص حتی شنیده می شود رحیمی 2 بار استعفای خود را به مسئولان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده اما هنوز این موضوع رسانه ای نشده و معلوم نیست آیا مدیرعامل جدید کار خود را در باشگاه پرسپولیس ادامه خواهد داد یا خیر؟


telegram 19dey.com
محمد    25 اردیبهشت 1393 12:06
آقایان مسولین سنگ جلوی پای باشگاه پرسپولیس ایجاد نکنید راه را هموار کنید تا مدیر عامل کار خود را شروع کند
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٢-١٣٩٣, ١١:١٩

   

پر مبحث ترین ها