سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افشارزاده: مدیرعاملی استقلال را می‌پذیرم

اگر مرا انتخاب کرده‌اند باید آن را بپذیرم. خیلی مقاومت کردم که این مسئولیت را به‌عهده نگیرم اما نتوانستم مقابل مسئولان وزارت ورزش قرار بگیرم و اگر در هیئت مدیره استقلال گزینه مدیرعاملی باشم آن را می‌پذیرم.
عضو هیئت مدیره استقلال گفت: نتوانستم برابر خواست مسئولان وزارت ورزش و جوانان مقاومت کنم و اگر هیئت مدیره خواستار مدیرعاملی‌ام باشد، آن را می‌پذیرم.

بهرام افشارزاده که در جلسه هر 2 گروه اعضای هیئت مدیره جدید استقلال حضور داشت در این باره اظهار داشت: با صحبت‌هایی که انجام شد قرار است شنبه آینده همه 9 نفر اعضای هیئت مدیره استقلال در جلسه حضور داشته باشند تا رئیس هیئت مدیره، نایب‌رئیس و سخنگو و مدیرعامل معرفی شوند.

وی با بیان "صحبتی در مورد مدیرعاملی استقلال در جلسه امروز مطرح نشد" در خصوص اینکه امیررضا خادم روز گذشته اعلام کرد که بهرام افشارزاده را برای مدیرعاملی استقلال پیشنهاد داده است، گفت: اگر مرا انتخاب کرده‌اند باید آن را بپذیرم. خیلی مقاومت کردم که این مسئولیت را به‌عهده نگیرم اما نتوانستم مقابل مسئولان وزارت ورزش قرار بگیرم و اگر در هیئت مدیره استقلال گزینه مدیرعاملی باشم آن را می‌پذیرم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: استقلال نیاز دارد که سرمایه‌گذاری در این باشگاه انجام شود تا مشکلات گذشته را نداشته باشد.

افشارزاده در پاسخ به این سؤال که چرا هیئت مدیره در 2 گروه جداگانه با مسئولان وزارت ورزش جلسه داشتند، عنوان کرد: ابتدا گروه 5نفره‌ای در خصوص مسائل تیم صحبت کردند. گروه 4نفره دیگر اسپانسرهای تیم بودند که جداگانه به بحث‌هایی در مورد هماهنگی و مسائل باشگاه با مسئولان وزارت ورزش صحبت‌هایی را مطرح کردند.

وی با ابراز رضایت از جلسه دوم اعضای هیئت مدیره استقلال با مسئولان وزارت ورزش گفت: خوشبختانه چهره‌های اعضای هیئت مدیره نشان می‌دهد که آنها افرادی وارسته و با یکدیگر همدل هستند. امیدوارم باشگاه استقلال با همدلی این اعضا بتواند فصل آینده مشکلات را برطرف کند تا خواسته هواداران براورده شود.

افشارزاده در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه چقدر خودش را مدیرعامل استقلال می‌داند، تصریح کرد: با توجه به فضایی که اکنون وجود دارد احتمالاً من مدیرعامل استقلال می‌شوم اما باید ببینم که آیا اعضای هیئت مدیره مرا انتخاب می‌کنند یا نه.
telegram 19dey.com

تگها: مدیر عامل, باشگاه استقلال, افشارزاده, خادم

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٢-١٣٩٣, ١٢:۴٠

   

پر مبحث ترین ها