سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کریمی بر سر دوراهی پرسپولیس – سپاهان

کرانچار چندین بار از بازی کریمی تمجید کرده است و بازی او را ستوده است؛ حالا این مربی برای بستن کمربند میانی اش ظاهرا به ساق پای کریمی سالخورده اما با تجربه چشم دوخته است.
– از اصفهان خبر می رسد علی کریمی در لیست زلاتکو کرانچار برای فصل آینده قرار دارد.

به گزارش سرویس ورزشی فرارو، این روزها علی کریمی در صدر اخبار است؛ بازیکن و اسطوره سابق باشگاه پرسپولیس قرار بود در لیست کی روش برای حضور در جام جهانی قرار داشته باشد که در نهایت این امر صورت نگرفت و «جادوگر» باید بیرون از گود این جام را نگاه کند.

علی کریمی این بار برخلاف غالب اوقات که از نبودن در لیست و بازی نکردن شاکی می شد رای سرمربی تیم ملی را به آرامی می پذیرد و با آن کنار می آید. اما هنوز این خبر از ویترین خبرگزاری ها برداشته نشده که شایعه تازه ای درباره کریمی سر زبان افتاده است: علی کریمی در راه سپاهان!

این خبری است که سایت خبری اصفهان آن را منتشر کرده و به آن قوت بیشتری داده است. در واقع کرانچار بعد از اینکه با سران سپاهان به توافق رسید راهی کرواسی شد تا استراحت کند. او لیست مورد نظرش برای فصل بعد را برای مدیرعامل سپاهان فرستاده و حالا به نظر می رسد که جنجالی ترین اسم موجود در این لیست هم علی کریمی است.

کرانچار چندین بار از بازی کریمی تمجید کرده است و بازی او را ستوده است؛ حالا این مربی برای بستن کمربند میانی اش ظاهرا به ساق پای کریمی سالخورده اما با تجربه چشم دوخته است.

کریمی در پرسپولیس؟
اما شایعه ها به همین جا ختم نمی شود؛ کریمی پیش تر گفته برای پایان فوتبالش به پرسپولیس برمی گردد و با پیراهن این باشگاه از دنیای فوتبال خداحافظی می کند؛ اگر فرض بر این باشد که کریمی 35 ساله آخرین فصل حضورش در فوتبال حرفه ای را سپری می کند باید او را بازیکن پرسپولیس دانست؛ اتفاقی که ظاهرا پا در میانی مهندس عابدینی قرار است آن را عملی کند.

در واقع عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس جلسه ای با دایی و کریمی داشته و این طور که از خبرها شنیده می شود گام اولیه برای از بین بردن کدورت بین این دو نفر برداشته شده است. ضمن اینکه تعدادی از هواداران باشگاه هم پیش تر برای بازگرداندن علی کریمی به باشگاه جلوی در باشگاه تجمع کرده و از رحیمی خواسته بودند کریمی را به پرسپولیس برگرداند.

کریمی و تراکتورسازی
این هم گزینه دیگری است؛ وضعیت مربی تیم تراکتورسازی هنوز مشخص نیست. در واقع اسکوچیچ یکی از گزینه های مربیگری این باشگاه پیشنهاد جالب توجهی هم درباره کریمی دارد. اینکه او به عنوان مربی – بازیکن به کارش در تراکتورسازی ادامه دهد. اما اگر تراکتوری ها با گزینه دیگری از جمله برانکو به توافق برسند با توجه به پیشینه علی کریمی در تیم تحت هدایت این مربی باید کریمی را از تراکتور سازی جدا شده دانست.

این در شرایطی است که پیش تر یحیی گل محمدی هم ابراز تمایل کرده بود علی کریمی را برای فصل بعد در تیمش یعنی ذوب آهن داشته باشد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٢-١٣٩٣, ١۴:٠۵

   

پر مبحث ترین ها