سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پایان سلطه گری رئال و بارسا بر لالیگا/ آتلتیکو‌مادرید قهرمان شد

آتلتیکو مادرید با 92 امتیاز به قهرمانی رسید. بارسلونا با 87 امتیاز در ردهدوم قرار گرفت و رئال‌مادرید با 86 امتیاز سوم شد.
اگرچه بازی آتلتیکو مادرید و بارسلونا در پایان نود دقیقه تلاش به تساوی یک-یک رسیدند اما این شاگردان دیه‌گو سیمئونه جوان بودند که شگفتی فصل خود را تکمیل کردند و قهرمان این فصل لالیگا شدند.
به گزارش تابناک، لغزش رئال‌مادرید در هفته یکی مانده به آخر رقابت‌های لالیگا دیدار هفته پایانی بارسا و آتلتیکو را به یک فینال بزرگ در فوتبال اسپانیا تبدیل کرده بود و سرانجام این بازیکنان آتلتیکو بودند که در جهنم نیوکمپ با کسب یک تساوی قهرمانی لالیگا را جشن گرفتند تا هم فصل رویایی خود را در لالیگا به خوبی به پایان برسانند و هم تیره‌روزی‌های بارسای تاتا را تکمیل کنند.

در این دیدار آتلتیکومادرید بدشانس بود که دو بازیکن مهم خود یعنی دیگو کاستا و آردا توران را به دلیل مصدومیت از دست داد و در ادامه بارسلونا موفق شد با ضربه آلکسیس سانچس از زاویه بسته به زیبایی گلزنی کند تا نیمه نخست با برتری بارسلونا به پایان برسد.

در نیمه دوم اتلتیکو مادرید موفق شد در دقیقه 49 با ضربه دیگو گودین به گل تساوی برسد. در ادامه مسابقه بازیکنان آتلتیکو مادرید توانستند به خوبی بازی را اداره کنند تا به سلطه بارسلونا ورئال مادرید در لیگای اسپانیا پایان دهند و به عنوان قهرمانی دست یابند.
آتلتیکو مادرید با 92 امتیاز به قهرمانی رسید. بارسلونا با 87 امتیاز در ردهدوم قرار گرفت و رئال‌مادرید با 86 امتیاز سوم شد.
telegram 19dey.com

تگها: اتلتیکو مادرید, قهرمان, لالیگا, رئال, بارسا

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٢-١٣٩٣, ٢٢:۵۵

   

پر مبحث ترین ها