سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حكم جلب عضو هيات مديره پرسپوليس در دستان هدايتي!/بدهي 25 ميلياردي به شهرداري

اعضاي هيات مديره پرسپوليس قرار بود به محض روي كار آمدن 3ميليارد به تيم تزريق كنند اما تا اين لحظه يك ريال هم در اين تيم هزينه نشده و آنها مسدود بودن حساب باشگاه را بهانه قرار دادند.
حكم جلب عضو هيات مديره پرسپوليس در دستان هدايتي!

– خبر طلب 12 ميلياردي حسين هدايتي از يكي از اعضاي هيات مديره پرسپوليس طي روزهاي گذشته رسانه‌اي شد. خبرنگار بانك ورزش در اين مورد كسب اطلاع كرده كه هدايتي حتي حكم جلب اين عضو هيات مديره پرسپوليس را هم گرفته و بزودي مراحل قانوني دريافت طلبش را طي كرده و احتمالا مشكلاتي براي او ايجاد خواهد كرد.
شنيده شده سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران مبلغ 25 ميليارد تومان از چند عضو هيات مديره پرسپوليس طلبكار هستند و اين موضوع به مشكلي ديگر براي اعضاي جديد هيات مديره اين تيم تبديل شده است.

از سوی دیگر شنیده می شود هيات مديره جديد پرسپوليس بدهي زيادي از قبل داشته اند كه با ورودشان به ورزش، اين بدهي‌ها يكي يكي رو مي‌شوند. پس از رسانه‌اي شدن خبر بدهي 12 ميلياردي يكي از اين اعضا به هدايتي، حالا خبر از بدهي 25 ميلياردي اين اعضا به سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران شده است. گفته مي‌شود اين بدهي با اضافه شدن مبلغ ديركرد به 40 ميليارد تومان مي‌رسد.
بايد ديد واكنش اعضاي هيات مديره پرسپوليس به اين صحبت‌ها چه خواهد بود و اينكه آنها با اين بدهي‌هاي سنگين چطور قرار است به پرسپوليس كمك كنند.
نكته قابل توجه اينجاست كه اعضاي هيات مديره پرسپوليس قرار بود به محض روي كار آمدن 3ميليارد به تيم تزريق كنند اما تا اين لحظه يك ريال هم در اين تيم هزينه نشده و آنها مسدود بودن حساب باشگاه را بهانه قرار دادند. مطمئنا مي‌شد اين پول از طريق حساب رئيس هيات مديره به حساب بازيكنان واريز شود و مشكل كار را بايد جاي ديگري جستجو كرد.

بانك ورزش
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٢-١٣٩٣, ١٠:٠٧

   

پر مبحث ترین ها