سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با کسب اکثریت آرای هیات مدیره؛

قلعه‌نویی سرمربی تیم استقلال باقی‌ماند/اقدام به جذب بازیکنان جدید

درخصوص سرمربی تیم باید بگویم با رای گیری که در جلسه هیات مدیره صورت گرفت، همه اعضا به ادامه فعالیت امیر قلعه‌نویی رای مثبت دادند و ایشان به عنوان سرمربی فصل آینده استقلال در این تیم حضور خواهد داشت. البته قلعه‌نویی قرار بود امروز در جلسه هیات مدیره حضور یابد اما به علت انجام عمل جراحی روی چشم خود، نتوانست در این نشست حضور پیدا کند.
سخنگوی باشگاه استقلال اعلام کرد که امیر قلعه‌‎نویی با موافقت تمام اعضای هیات مدیره فصل آینده هم به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال به کار خود ادامه خواهد داد. وی همچنین گفت: به احتمال زیاد روز سه‌شنبه نشستی با حضور قلعه‌نویی برگزار می‌شود تا با او در مورد جذب بازیکنان و مسائلی فنی به بحث و تبادل نظر بپردازیم.

سعید افجه‌ای پس از نشست سه ساعته هیات مدیره این باشگاه در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و ضمن بیان این مطلب، اظهار کرد: از اینکه شما را در این هوای گرم معطل کرده‌ایم، عذرخواهی می‌کنم. من میان شما آمده‌ام تا توضیحات لازم را در خصوص ماحصل این جلسه بازگو کنم.

وی افزود: درخصوص سرمربی تیم باید بگویم با رای گیری که در جلسه هیات مدیره صورت گرفت، همه اعضا به ادامه فعالیت امیر قلعه‌نویی رای مثبت دادند و ایشان به عنوان سرمربی فصل آینده استقلال در این تیم حضور خواهد داشت. البته قلعه‌نویی قرار بود امروز در جلسه هیات مدیره حضور یابد اما به علت انجام عمل جراحی روی چشم خود، نتوانست در این نشست حضور پیدا کند.
به گزارش مهر، سخنگوی باشگاه استقلال ادامه داد: به احتمال زیاد روز سه‌شنبه نشستی را با حضور ایشان برگزار خواهیم کرد تا نقطه نظرات وی را درخصوص جذب بازیکنان و مسائلی فنی تیم بشنویم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امیر قلعه‌نویی حاضر به پذیرش سرمربیگری استقلال هست یا خیر؟، تصریح کرد: قطعا در جلسه‌ای که ظرف یکی دو روز آینده با ایشان خواهیم داشت، راجع به همه مسائل با وی صحبت خواهیم کرد و نقطه نظرات ایشان را در خصوص مسائل فنی و جذب بازیکنان خواهیم شنید.
افجه‌ای در پایان گفت: شک نکنید امیر قلعه‌نویی که بهترین مربی حال حاضر فوتبال ایران است، فصل آینده سرمربی استقلال خواهد بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٢-١٣٩٣, ١٧:٢١

   

پر مبحث ترین ها