سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مهدوی‌کیا: کی‌روش به خوبی مشکل تیم ملی را شناخت

مربی‌ای که چند سال با یک تیم کار کرده و شرایط تیم را به خوبی می‌شناسد، نباید تغییر کند.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران "امید" را بخشی از فوتبال دانست و گفت: تیم ملی می‌تواند مقابل نیجریه امتیاز بگیرد.

مهدی مهدوی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این که امید بخشی از فوتبال است، اظهار کرد: مطمئنا ایران با همه توانش مقابل حریفان صف‌آرایی خواهد کرد. تیم ما در زمانی که در اختیار داشت روند آماده‌سازی را طی کرد.

وی همچنین افزود: از نظر بدنی مشکل داشتیم که آقای کارلوس کی‌روش به خوبی این مشکل را شناخت و ارائه برنامه‌های بدنسازی این مشکل را تا حدودی رفع کرد. امیدوار هستم از نظر شرایط تاکتیکی هم به شرایط ایده‌آلی برسیم تا بتوانیم مقابل رقبای خودمان عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

مهدوی‌کیا تصریح کرد: تیم ما در اردوی اتریش بازی‌های دوستانه خوبی را در پیش‌رو دارد و می‌تواند به نظم تاکتیکی خوبی برسد. نتیجه‌ گرفتن در بازی‌های تدارکاتی مهم نیست بلکه باید در این بازی‌ها به خاطر ضعف و قوت خود را بشناسیم.

وی درباره بازی ایران مقابل نیجریه اظهار کرد: می‌توانیم مقابل نیجریه امتیاز کسب کنیم. البته نیجریه از نظر قدرت بدنی و تکنیکی حریف ساده‌ای برای ما نیست. ما در کل باید امیدوار باشیم. زمان را از دست داده‌ایم و نتوانستیم از فیفا‌دی‌هایی که در اختیار داشتیم به درستی استفاده کنیم و به نوعی در این زمینه از حریفان عقب هستیم. البته هنوز هم زمان داریم و نباید زمان را از دست بدهیم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون فوتبال باید پس از جام جهانی قرارداد کارلوس کی‌روش را تمدید کند یا خیر، اظهار کرد: نمی‌خواهم در مورد این موضوع صحبت کنم اما در کل مربی‌ای که چند سال با یک تیم کار کرده و شرایط تیم را به خوبی می‌شناسد، نباید تغییر کند.

مهدوی‌کیا در پایان درباره برگزاری همایش فونداسیون رئال مادرید در ایران خاطرنشان کرد: رئال یکی از بهترین باشگاه‌های دنیاست و همیشه در فوتبال پایه سرمایه‌گذاری کرده است. خوشحالم باشگاه بزرگی مثل رئال مادرید به دنبال استعدادهای ایرانی است تا روی آنها سرمایه‌گذاری کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٢-١٣٩٣, ١٩:٢٩

   

پر مبحث ترین ها