سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جهان بيني از مديركلي ورزش و جوانان قم مي‌رود

مدير كل ورزش و جوانان قم مدير عامل صبا شد!

رضوي درباره وضعيت مسئوليت همزمان مدير كلي ورزش و جوانان و مدير عاملي عباس جهانبيني در صباي قم نيز خاطر نشان كرد: با توجه به این که عباس جهان بینی اکنون مدیرکل ورزش و جوانان قم است، با رایزنی با وزیر ورزش و جوانان قرار بر آن شده است که بزودی جهان بینی از مسئولیت خود از این اداره کل جدا شود.
هيئت مديره باشگاه فرهنگي ورزشي صباي قم عباس جهان‌بيني را به عنوان مديرعامل جديد اين باشگاه انتخاب كرد كه اين انتخاب همه را غافلگير كرد.

صبح ديروز جلسه هيئت مديره باشگاه فرهنگي ورزشي صباي قم با حضور اعضاي اين هيئت در استانداري قم تشكيل شد و از ميان چهار گزينه‌اي كه يك به يك به جمع اعضاي هيئت مديره آمدند و شرايط آنها مورد بررسي قرار گرفت در نهايت جهان‌بيني به عنوان مديرعامل جديد صباي قم انتخاب شد كه اين انتخاب در حالي اتفاق افتاد كه جهان بيني جزء گزينه‌هاي مطرح شده تا قبل از جلسه روز گذشته هيئت مديره باشگاه صبا نبود.

سيد حسن رضوي، عضو هيئت مديره باشگاه صباي قم نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار 19 دي درباره جلسه صبح دوشنبه هيئت مديره باشگاه صباي قم براي انتخاب مدير عامل جديد صبا اظهار داشت: آقايان كريم ملاحي، عباس جهان بيني، محمدرضا كشوري فرد و محسن رمضان‌بيگي گزينه‌هاي هيئت مديره براي تصدي مدير عاملي باشگاه صباي قم بودند كه در اين جلسه، برنامه‌هاي خود را براي تصدي مدير عاملي صباي قم ارائه دادند كه در نهايت عباس جهان بيني از ميان 4 گزينه به عنوان مدير عامل جديد باشگاه صباي قم انتخاب شد.

معاون برنامه ريزي استاندار قم افزود: آقاي حسين قريب مدير عامل اسبق باشگاه استقلال نيز يكي از گزينه‌هاي هيئت مديره براي انتخاب مدير عامل بود كه وي انصراف خود را پيش‌تر اعلام كرد و در جلسه امروز حضور نداشت.

اين عضو هيئت مديره باشگاه صبا همچنين در گفت‌و‌گويي درباره سرمربي فصل آينده صبا نيز بیان داشت: هیات مدیره در مورد سرمربی فصل آینده تیم نیز به جمع بندی لازم رسید و مدیرعامل باشگاه بزودی در نشستی خبری سرمربی تیم صبا را معرفی خواهد کرد.

وی همچنين درباره وضعيت مسئوليت همزمان مدير كلي ورزش و جوانان و مدير عاملي عباس جهانبيني در صباي قم نيز خاطر نشان كرد: با توجه به این که عباس جهان بینی اکنون مدیرکل ورزش و جوانان قم است، با رایزنی با وزیر ورزش و جوانان قرار بر آن شده است که بزودی جهان بینی از مسئولیت خود از این اداره کل جدا شود.

عباس جهان بيني پس از انتخاب به عنوان مدير عامل باشگاه صباي قم در گفت‌و‌گو با خبرنگار 19 دي درباره اتخاب خود به عنوان مدير عامل باشگاه صباي قم گفت: نظر اعضاي هيئت مديره باشگاه صباي قم انتخاب آقاي غمخوار به عنوان مدير عامل باشگاه بود كه ايشان با توجه به مشغله كاري، اين مسئوليت را نپذيرفت و اين مسئوليت به بنده واگذار شد.

وي همچنين از تغييرات گسترده در اين باشگاه خبر داد و گفت: ما ضمن استفاده از آقايان كشوري فرد و رمضان بيگي در هرم مديريتي باشگاه، سعي خواهيم كرد از بهترين افراد جهت پيشبرد و موفقيت باشگاه نهايت استفاده را ببريم.

مدير عامل جديد باشگاه صباي قم در خصوص پذيرش اين مسئوليت به صورت همزمان با مدير كلي ورزش و جوانان قم اظهار داشت: در اين باره ما تابع قانون هستيم و هر چيزي قانون حكم كند ما تابع هستيم و ما در اين مورد رايزني‌هايي را با وزارت ورزش و جوانان داشته‌ايم.

وي در پايان از تشكيل جلسه هماهنگي باشگاه صباي قم خبر داد و گفت: بزودي دي يك نشست خبري به صورت دقيق به تشريح مسائل و تصميمات باشگاه صباي قم خواهيم پرداخت.

انتخاب عباس جهان بيني به عنوان مدير عامل جديد باشگاه صباي قم در حالي صورت گرفت كه وي از سال 1386 تا كنون مسئوليت مديريت اداره كل‌تربيت بدني و مديريت فعلي ورزش و جوانان استان قم را بر عهده دارد و از آن سال تا كنون در هيئت مديره باشگاه فرهنگي ورزشي صباي قم نيز حضور داشته است.

از سال 1387 که باشگاه صبا به قم منتقل شد و تیم فوتبال صبا به عنوان نماینده فوتبال استان قم در معتبرترین لیگ فوتبال ایران یعنی لیگ برتر جام خلیج فارس به میدان می‌رود، تاکنون قبل از انتخاب جهان‌بيني، پنج نفر بر صندلی مدیرعاملی صبای قم نشسته‌ بودند و ششمین مدیرعامل نیز جهان‌بيني شد.

گفتني است عباس جهان‌بيني به عنوان چهارمين مديرعامل بومي و ششمين مديرعامل باشگاه صبا از زمان حضور در قم مسئوليت گرفته است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٢-١٣٩٣, ١١:٠٨

   

پر مبحث ترین ها