سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دایی:تیم قدرتمندی را برای فصل جدید می بندیم/حضور بازیکنان باتجربه و جوان

اجازه دهید کارمان را انجام دهیم. قطعاً با هر بازیکنی که قرارداد ببندیم و یا ادامه همکاری نداشته باشیم آن را رسماً اعلام می‌کنیم. در عین حال باید بگویم می‌خواهیم نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت این تیم روی بازیکنان جوان و باتجربه حساب باز کرده است.

علی دایی امروز (سه‌شنبه) پس از حضور در باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با آقای رحیمی صحبت‌های اولیه را انجام دادیم تا تیم قدرتمندی را برای فصل جدید ببندیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا مشخص شده است چه بازیکنانی از پرسپولیس جدا می‌شوند و چه بازیکنانی به این تیم می‌آیند؟»، اظهار داشت: اجازه دهید کارمان را انجام دهیم. قطعاً با هر بازیکنی که قرارداد ببندیم و یا ادامه همکاری نداشته باشیم آن را رسماً اعلام می‌کنیم. در عین حال باید بگویم می‌خواهیم نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.

دایی در خصوص اینکه آیا برنامه‌هایش در باشگاه پرسپولیس اجرا شده است و مشکلی از این بابت وجود ندارد، خاطر نشان کرد: اصلاً هیچ مشکلی نیست و از اول هم هیچ مشکلی نداشتیم. متأسفانه شما دوستان عزیز بعضی مواقع مشکل درست می‌کنید. ما برنامه‌های خودمان را که از روز اول اعلام کرده بودم انجام می‌دهیم و بر اساس برنامه و با کمک هیئت مدیره و آقای رحیمی پیش می‌رویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا می‌خواهد در فصل جدید بازیکنان جوانی به پرسپولیس اضافه کند یا خیر، تأکید کرد: ما می‌خواهیم نقاط ضعف‌مان را برطرف و نقاط قوت خود را تقویت کنیم و این کار را با جذب بازیکن جوان و باتجربه انجام می‌دهیم. قطعاً حضور بازیکنان باتجربه و جوان می‌تواند به ما کمک کند.

telegram 19dey.com
اسماعیل    31 اردیبهشت 1393 09:23
نقطه ضعف پرسپولیس خودتی ، یحیی گل محمدی بدون ستاره و تماشاگر حالت را گرفت فوتبال یعنی گل محمدی
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٢-١٣٩٣, ٢٠:٢۶

   

پر مبحث ترین ها