سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معرفي حامي مالي استقلال در فصل 93 /قلعه نوعی شرایط را پذیرفت

شرکت توسعه ایران نوین از سال 1356 تاسیس شده است و در زمینه طراحی و اجرای طرح های مختلف ساختمانی و زیربنایی بویژه صنایع پتروشیمی فعالیت می کند.
شرکت توسعه ایران نوین امروز رسما به عنوان حامی مالی تیم فوتبال استقلال تهران در سال 93 معرفی شد.

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ، مدیرعامل استقلال عصرامروز در مراسم معرفی حامی مالی تیمش با حضور نماینده شرکت توسعه ایران نوین گفت: ارزش این قرارداد 20 میلیارد تومان است البته در تلاشیم 10 میلیارد تومان از یک منبع دیگر و5 میلیارد تومان دیگر از یک فرد علاقه مند به استقلال برای امسال دریافت کنیم.

افشارزاده با اشاره به بدهی 46 میلیارد تومانی استقلال گفت: شرکت توسعه ایران نوین 3 میلیارد تومان پیش پرداخت را به حساب ما واریز کرده است و تلاش می کنیم تا آخر هفته حساب باشگاه را که مسدود شده خارج و عملیاتی و پول را برداشت کنیم.
او درباره قلعه نویی سرمربی تیم استقلال هم گفت: مذاکراتی با قلعه نویی داشتم و ایشان همه شرایط ما را برای حضور در استقلال قبول کرده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال افزود: از صبح امروز تاکنون بیش از 30 نفر وابسته ها و کارکنان سابق استقلال به وزارتخانه آمده اند و از من اجازه فعالیت در باشگاه را خواسته اند اما تاکنون به هیچ فردی اجازه فعالیت در باشگاه را نداده ام جز امیر قلعه نویی.
در ادامه این مراسم نماینده شرکت توسعه ایران نوین گفت: این 20 میلیارد تومان قسط بندی شده است و درصورتیکه درآمد شرکت زودتر حاصل شود زودتر از موعد به استقلال پرداختی خواهیم داشت.
شرکت توسعه ایران نوین از سال 1356 تاسیس شده است و در زمینه طراحی و اجرای طرح های مختلف ساختمانی و زیربنایی بویژه صنایع پتروشیمی فعالیت می کند.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٢-١٣٩٣, ٢١:٣٣

   

پر مبحث ترین ها