سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دایی و بنگر در باشگاه پرسپولیس/ بنگر:قلبم با پرسپولیس بود

بروز شده : ١-٠٣-١٣٩٣, ١۶:٢٩    نسخه چاپی    
محسن بنگر نیز که همراه با دایی راهی باشگاه شده بود، برای دو سال دیگر قراردادش را با سرخپوشان تمدید کرد.
محسن بنگر امروز قراردادش را با پرسپولیس، برای دو سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از جذب چند بازیکنان جدید و پرداخت مطالبات بازیکنان فصل گذشته، امروز در نیز علی دایی در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و در جلسه‌ای با علیرضا رحیمی در خصوص بازیکنان جدید و عقد قرارداد با بازیکنان فصل قبل به بحث و گفت‌وگو پرداخت.

همچنین محسن بنگر نیز که همراه با دایی راهی باشگاه شده بود، برای دو سال دیگر قراردادش را با سرخپوشان تمدید کرد.

دایی در فصل جاری با وجودی که فقط چند روز از آن می‌گذرد مذاکرات بسیار خوبی را با بازیکنان جدید و حتی فصل گذشته برای تمدید قرارداد داشته است.
محسن بنگر درباره تمدید قراردادش با تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به لطف دایی و پیشنهاد مجدد باشگاه پرسپولیس خودم هم قلبا دوست داشتم در این تیم پرطرفدار باشم. به همین دلیل نیم‌ساعته کارم در باشگاه برای تمدید قرارداد تمام شد.

وی افزود: می‌دانستم با توجه به اینکه قلبم با پرسپولیس بود اگر به داخل باشگاه می‌رفتم، دست خالی بیرون نمی‌آمدم. خدا را شکر همه چیز خیلی خوب تمام شد.

بنگر در مورد جذب بازیکنان جدید در پرسپولیس نیز گفت: معتقدم خیلی خوب است که دایی تلفیقی از جوانان و باتجربه‌ها را کنار هم قرار دهد. من باز هم می‌گویم پارسال اگر حواشی‌ اجازه می‌داد 5 هفته مانده به پایان بازی‌ها با ۱۰ اختلاف قهرمان می‌شدیم اما حاشیه‌ها اجازه نداد. امسال برای سه جام برنامه داریم.

وی در پاسخ به این سوال که خیلی‌ها فکر می‌کردند با آمدن رحیمی دیگر در پرسپولیس نمی‌مانی، گفت: فوتبال حرفه‌‌ای است. من در حضور دایی به آقای رحیمی هم گفتم که هیچ مشکلی با شما ندارم. من بعد از دایی برای رحیمی احترام خاصی قائل هستم. در فوتبال حرفه‌ای وقتی یک بازیکن با یک نفر مشکلی دارد و اگر آن مدیر به تیم دیگری رفت دیگر همه چیز را به یکدیگر ربط نمی‌دهد. من در سپاهان با رحیمی مشکلی نداشتم بلکه مشکلم با کسی دیگر بود که بعدا آن را می‌گویم.

وی افزود: ما سه جام سخت و حساس در پیش داریم. صددرصد قهرمانی می‌خواهیم. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است اما آرزویم کسب قهرمانی با این تیم در مسابقات است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٣-١٣٩٣, ١۶:٢٩

   

پر مبحث ترین ها