سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرانجام فرکی رفت، سرمربی فولاد دراگان اسکوچیچ شد

بروز شده : ٢-٠٣-١٣٩٣, ١٩:۴٧    نسخه چاپی    
حسين فرکي در مورد انتخاب دراگان اسکوچيچ به عنوان سرمربي جديد فولاد خوزستان گفت: مبارک باشد و اميدوارم فولاد خوزستان در سال آينده نيز موفق شود.
،
سرانجام فرکی رفت، سرمربی فولاد دراگان اسکوچیچ  شد


سرانجام حسین فرکی از فولاد جدا شد و مسوولان این باشگاه به سرعت سرمربی جدیدشان را انتخاب کردند. بر این اساس دراگان اسکوچیچ مربی فصل قبل ملوان بندرانزلی، به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان انتخاب شده است.

حسين فرکي در مورد انتخاب دراگان اسکوچيچ به عنوان سرمربي جديد فولاد خوزستان گفت: مبارک باشد و اميدوارم فولاد خوزستان در سال آينده نيز موفق شود.

وي در مورد اينکه مدير روابط عمومي فولاد خوزستان اعلام کرده نظر شما هم روي دراگان اسکوچيچ بوده است، عنوان کرد: به هر حال اين انتخاب را تبريک مي‌گويم مدت‌ها بود از وضعيت خودم اطلاع داشتم و بعد از آخرين بازي در ليگ قهرمانان آسيا و در اين فاصله‌اي که به وجود آمد تصميم گرفتم به وضعيت خودم رسيدگي کنم باشگاه هم در جريان اين مسئله قرار داشت.

فرکي افزود: در صحبت‌هايي که با سيف‌الله دهکردي داشتم از او درخواست کردم که با اين مسئله موافقت کند و با درخواست‌هاي مکرر خودم و در نهايت محبت سيف‌الله دهکردي او رضايت داد سال آينده در خدمت باشگاه فولاد خوزستان نباشم. اصرار زيادي به اين مسئله کردم و دهکردي نيز در نهايت محبت کرد و با اين مسئله موافقت کرد. او پس از اصرارهاي بسيار زياد من با اين جدايي موافقت کرد. اين تصميم برايم بسيار دشوار بود، دو سال خوب و با موفقيت را در فولاد خوزستان سپري کردم و در نهايت هر دو طرف با اين مسئله کنار آمديم.

سرمربي فولاد خوزستان با اشاره به مصدوميت پاي خود عنوان کرد: اولويتم جراحي زانوهايم است فعلاً با جراحي يک زانو شروع مي‌کنم، نمي‌خواستم باشگاه اين زمان را از دست بدهد و در نهايت با اتفاق نظر شرايط اينگونه رقم خورد، به هر حال فصل نقل و انتقالات است و باشگاه بايد کار خود را ادامه دهد تا وضعيت باشگاه مشخص شود. تصميم دشواري بود اما وضعيت پاهايم در اولويت قرار دارد از تمامي مردم خوزستان عذرخواهي مي‌کنم همچنين تشکر ويژه‌اي از بازيکنان تيم دارم آنها به من خيلي لطف کردند و در دو سال گذشته زحمت زيادي کشيدند. باشخصيت‌ترين بازيکنان را در اختيار داشتند. درخواستم از بازيکنان فولاد خوزستان اين است که تيم را ترک نکنند آنهايي که قرارداد دارند در باشگاه بمانند و آنهايي که قراردادشان به پايان رسيده هم بمانند، فولاد خوزستان باشگاه نمونه‌اي است.

فرکي در مورد اينکه بازيکنان فولاد خوزستان از جدايي او ابراز ناراحتي کردند، اظهار داشت: اين مسائل بين من و بازيکنان است از همه آنها عذرخواهي مي‌کنم هم من و هم بازيکنان مي‌دانيم فوتبال حرفه‌اي و اصول و منطق خاص خودش را دارد. شايد مجدداً در آينده شرايط اينکه در خدمت فولاد خوزستان باشم پيش آمد. اگر بازيکنان چيزي مي‌گويند آنها مي‌دانند که فولاد بهترين باشگاه است و اين موضوع مسئله احساسي، پدرانه و پسرانه و حتي برادرانه است. بازيکنان نگران نباشند آنها اگر خوشحالي من را مي‌خواهند دوست دارم با قدرت در باشگاه فولاد بمانند و به فعاليت خود ادامه دهند. آرزو مي‌کنم که در آينده بتوانم بار ديگر خدمت مردم خوزستان و فولاد خوزستان باشم. اين تصميم با اصرار خودم اتفاق افتاد و خوشحالم فولاد خوزستان مربي خوبي را انتخاب کرده است.

سرمربي سابق فولاد خوزستان در پاسخ به اين سؤال که شايعه شده او گزينه هدايت تيم فوتبال ايران است و بعد از پايان جام جهاني به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب خواهد شد، عنوان کرد: هيچ صحبتي با من در اين ارتباط نشده است، اين سؤالي است که نبايد جوابش را من بدهم نمي‌توانم پاسخ چيزي که شما مردم و رسانه‌ها مي‌گويند را بدهم. برايم اين مسئله باعث افتخار است اما در حال حاضر آرزو مي‌کنم تيم ملي با کادر فني و بازيکنان خود بتوانند در جام جهاني به موفقيت برسد آينده را کسي نديده و تنها چيزي که در حال حاضر راجع به خود مي‌توانم بگويم اين است که مي‌خواهم زانوي پايم را عمل کنم.

فرکي در پاسخ به اين سؤال که ممکن است در فصل آينده استراحت کند و در تيمي حضور نداشته باشد، گفت: صد درصد احتمال اين اتفاق زياد است، يک روز گفتم حضورم در فولاد به خوزستان 50، 50 است و در حال فکر کردن براي سال آينده بودم. آمادگي اينکه يک فصل بيرون باشم را دارم تا وضعيت پايم بهبود پيدا کند. شايد هم شرايط کار کردن فراهم شود اما در حال حاضر مهم‌ترين مسئله فکر کردن به پايم است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٣-١٣٩٣, ١٩:۴٧

   

پر مبحث ترین ها