سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توافق ماهینی با رحیمی/ باقری در باشگاه پرسپولیس /احتمال جدایی صادقیان

بروز شده : ۴-٠٣-١٣٩٣, ١٣:٠٠    نسخه چاپی    
رحیمی که به نظر همچون دایی اعتقاد خاصی به بازی صادقیان دارد قول داده تا طی مهلت تعیین شده مشکلات صادقیان را حل و فصل کند
کریم باقری ظهر امروز به باشگاه پرسپولیس رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از حضور مدیر برنامه‌های حسین ماهینی در باشگاه پرسپولیس و گفت‌وگو با رحیمی این بازیکن برای ماندن در پرسپولیس به مدت یک سال دیگر با مدیرعامل قرمزپوشان به توافق اولیه رسید. البته قرار است پس از حضور ماهینی در ایران قرارداد نهایی امضا شود.

همچنین کریم باقری نیز دقایقی پیش برای رفع مشکل مالی‌اش و گفت‌وگو برای فصل آینده به دیدار رحیمی رفت.


از سوی دیگریکی از بازیکنانی که صحبت درخصوص او زیاد شنیده می‌شود، پیام صادقیان است. هافبک با انگیزه و پابه‌توپ فصل گذشته پرسپولیس که پس از جا ماندن از لیست کی‌روش برای جام‌جهانی کمتر در رسانه‌ها دیده شد.

صادقیان که به لحاظ رسانه‌ای یکی از پرکارترین ستاره‌های فصل گذشته پرسپولیس بود با توجه به شرایط جدیدی که برایش بوجود آمد ترجیح داد تا کمتر با اهالی رسانه هم صحبت شود. اما آخرین خبر درخصوص آینده حرفه‌ای صادقیان به پیشنهاد غیرعربی او برمی‌گردد. در شرایطی عنوان می‌شد که شاید صادقیان راهی لیگ امارات یا قطر شود اما پس از مذاکره مدیر برنامه‌های این بازیکن در آخر هفته گذشته با علیرضا رحیمی مشخص شد که صادقیان به رغم قرارداد یکساله‌اش با پرسپولیس به احتمال فراوان فصل آینده پرسپولیس را ترک خواهد کرد. با اینکه نام صادقیان در لیست جدید دایی برای فصل آینده دیده می‌شد اما گفته می‌شود که صادقیان با توجه به بند قراردادش با پرسپولیس که به زمان رویانیان مربوط می‌شود باعث شده تا در صورت عدم توافق طرفین صادقیان بدون هیچ منع قانونی پرسپولیس را ترک کند.

در همین راستا مدیر برنامه‌های صادقیان از پیشنهاد جدید موکل خود نزد رحیمی پرده برداشت و مقرر شد که در صورتی که طی دو روز آینده توافقی میان طرفین صورت نگیرد صادقیان مذاکرات جدی‌تری را با خواستارانش انجام دهد. البته رحیمی که به نظر همچون دایی اعتقاد خاصی به بازی صادقیان دارد قول داده تا طی مهلت تعیین شده مشکلات صادقیان را حل و فصل کند و همچنان او را در باشگاه پرسپولیس نگه دارد. باید دید با توجه به روحیات خاص صادقیان این پروسه در نهایت چه نتیجه‌ای خواهد داشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٣-١٣٩٣, ١٣:٠٠

   

پر مبحث ترین ها