سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کناره گیری یکساله حسین فرکی از لیگ برتر/استراحت برای جلوس روی نیمکت تیم ملی

بروز شده : ۴-٠٣-١٣٩٣, ١٧:٣٣    نسخه چاپی    
البته در این خصوص حسین فرکی اعلام کرده که به تیم ملی فکر نمی کند، اما بدون شک در صورتی که کارلوس کرش با تیم ملی فوتبال کشورمان به ایران بازنگردد، اصلی ترین گزینه هدایت ملی پوشان کشورمان بعد از جام جهانی، حسین فرکی خواهد بود.
سرمربی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان معرفی شد تا پرونده حضور حسین فرکی در لیگ چهاردهم در جمع سرخپوشان اهوازی بسته شود. اسکوچیچ صربستانی در شرایطی به عنوان سرمربی تیم فولاد خوزستان معرفی شد که شنیده می شود حسین فرکی قصد دارد برای مدت یکسال از حضور در لیگ برتر کناره گیری کند و در این مدت به استراحت پرداخته و پیگیر عمل های جراحی زانوی خود باشد.

در این بین طی روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر احتمال حضور حسین فرکی در تیم فوتبال نفت تهران انجام گرفت و حتی صحبت هایی بین طرفین انجام شد، اما گویا فرکی نپذیرفته که برای لیگ چهاردهم روی نیمکت نفتی ها بنشیند. در این بین شنیده می شود حتی حسین فرکی اعلام کرده که در لیگ چهاردهم توانایی حضور روی نیمکت تیم های دیگر را نیز ندارد و فعلا قصد استراحت کردن دارد.

باشگاه فولاد دلایل جدایی فرکی از این تیم را مشکلات جسمانی و مسایل دیگر اعلام کرد چراکه سرمربی سابق فولادی ها پس از انجام عمل جراحی روزهای نسبتا سختی را سپری کرده بود. با این حال گفته می‌شود دلیل بزرگ حسین فرکی برای عدم تمدید قرارداد با فولاد صحبت‌هایی است که با او در خصوص تیم ملی شده است. در این بین آینده کارلوس کرش در تیم ملی با توجه به پیشنهاد مالی سنگینی که به مسئولان فدراسیون فتبال ارائه کرده چندان روشن نیست و به نظر می رسد فدراسیون فوتبال از هم‌اکنون گزینه بعدی هدایت تیم ملی در جام‌ملت‌های آسیا را انتخاب کرده است.

البته در این خصوص حسین فرکی اعلام کرده که به تیم ملی فکر نمی کند، اما بدون شک در صورتی که کارلوس کرش با تیم ملی فوتبال کشورمان به ایران بازنگردد، اصلی ترین گزینه هدایت ملی پوشان کشورمان بعد از جام جهانی، حسین فرکی خواهد بود. چراکه فرکی در طول سال های اخیر روند رو به رشدی را طی کرد و در مدت زمان کوتاهی توانست تیم فوتبال فولاد خوزستان را به مقام قهرمانی رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور برساند.

به گزارش فردا، از سوی دیگر به احتمال فراوان کارلوس کرش بعد از رقابت های جام جهانی ایران را به مقصد پرتغال ترک می کند چراکه این مربی پرتغالی نیز در طول سال های حضور در ایران و سرمربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان با حواشی بسیاری دست و پنجه نرم کرد و بدون شک خاطرات چندان خوبی نیز از فوتبال ایران در ذهن وی باقی نخواهد ماند.

بنابراین به احتمال فراوان بعد از رقابت های جام جهانی فوتبال، گزینه های هدایت تیم ملی یکی پس از دیگری روی میز رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان چیده خواهد شد. از همین رو در صورتی که گزینه اصلی هدایت تیم ملی یک ایرانی باشد، اولین نامی که به احتمال فراوان برای سرمربیگری تیم ملی مطرح خواهد شد، نام حسین فرکی است. چراکه وی هم کارنامه بسیاری موفقی در دوران مربیگری خود دارد و هم در طول سال های گذشته کمک مربی مردان نامداری چون برانکو در تیم ملی فوتبال ایران بوده است و برای هدایت تیم ملی نیز از تجربه لازم برخوردار است. ضمن اینکه فرکی با کنار رفتن از جمع مربیان لیگ برتری و بدون تیم ماندن در طول لیگ چهاردهم، تنها مربی بزرگی خواهد بود که بدون تیم است و آماده فعالیت در تیم ملی.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٣-١٣٩٣, ١٧:٣٣

   

پر مبحث ترین ها