سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قلعه‌نویی: 8 سال است که روزنامه نمی‌خوانم/در شأن من نیست با بازیکن مذاکره کنم/

بروز شده : ۶-٠٣-١٣٩٣, ١٢:۴۴    نسخه چاپی    
من 8 سال است که روزنامه نمی‌خوانم و باز هم می‌گویم که من لیست بازیکنان مورد نظرم را به مسئولان باشگاه داده‌ام و در شان من هم نیست که بخواهم با بازیکنی مذاکره کنم این کار، کار گروه اجرایی باشگاه است و در این 17 سال این کار را نکردم و نخواهم کرد.
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در شأن من نیست که با بازیکنی مذاکره کنم.

امیر قلعه‌نویی پس از خروج از ساختمان باشگاه استقلال و بعد از جلسه با افشارزاده مدیرعامل این باشگاه در مورد این جلسه گفت: در این جلسه در مورد مسائل کاری حرف زدیم. من یک هفته پیش لیست بازیکنان مورد نیازم را به باشگاه دادم و قرار شد نظری جویباری کارها را پیگیری کند تا بازیکنان مورد نظر را به خدمت بگیرم.

وی ادامه داد: هر بازیکنی که جذب استقلال شود به صورت رسمی در سایت باشگاه اعلام می‌گردد اما این روزها چون فوتبال تعطیل است شایعات در مورد نقل و انتقالات داغ شده و طبیعی است که هر روز هر بازیکنی اعلام کند از هر تیم پیشنهاد دارد اما سایت باشگاه استقلال برای ما سندیت دارد.

به گزارش فارس،‌ سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص بازیکنانی که در روزنامه‌ها مصاحبه می‌کنند و می‌گویند از استقلال پیشنهاد دارند تصریح کرد: من 8 سال است که روزنامه نمی‌خوانم و باز هم می‌گویم که من لیست بازیکنان مورد نظرم را به مسئولان باشگاه داده‌ام و در شان من هم نیست که بخواهم با بازیکنی مذاکره کنم این کار، کار گروه اجرایی باشگاه است و در این 17 سال این کار را نکردم و نخواهم کرد.

قلعه‌نویی در مورد مشکلاتی که بر سر راه استقلال وجود داشته افزود: جا دارد که از زحمات فتح‌الله زاده وامیری تشکر کنم اما امسال راهکارهای باشگاه عوض شده به طوری که ما سال قبل همین موقع مشکلات مالی داشتیم اما امسال اینگونه نیست. در زمانی که فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال بود پول در باشگاه نبود و ما اذیت می‌شدیم اما با هیات مدیره جدید کارها آسان‌تر شده و بازیکنان مدنظرمان را جذب تیم خواهیم کرد تا از 20 خرداد هم تمریناتمان را آغاز کنیم.

وی ادامه داد: ما درتیم تغییراتی داریم اما هر زمانی که نهایی شد آن را اعلام خواهیم کرد.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در پایان در مورد مسدود بودن حساب این باشگاه گفت: من فقط درباره مسائل فنی و مستطیل سبز حرف می‌زنم واگر صحبت در این باره دارید باید از مسئولان باشگاه بپرسید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٣-١٣٩٣, ١٢:۴۴

   

پر مبحث ترین ها