سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حرکت چراغ خاموش استقلال در بازار نقل و انتقالات

بروز شده : ۵-٠٣-١٣٩٣, ١٧:٢٨    نسخه چاپی    
اجازه دهید برای جلوگیری از بازارگرمی و بالا رفتن قیمت‌های برخی از بازیکنان اسامی را به شما نگویم و فقط به این اکتفا کنم که من لیست را از آقای قلعه‌نویی گرفته‌ام، اما جهت جلوگیری از سوء استفاده به صورت آرام و بی‌صدا باید کار را پیش ببرم و هر بازیکنی که قطعی شد نامش را اعلام می‌کنم.
معاون ورزشی باشگاه استقلال می گوید لیست بازیکنان قلعه نویی را دریافت کرده، اما جهت جلوگیری از سوء استفاده‌ نام بازیکنان مدنظر قلعه نویی را اعلام نمی کند.

علی نظری جویباری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جلسه امروز (دوشنبه) با بهرام افشارزاده، اظهار کرد: البته صحبت‌ها را قبلا با آقای افشارزاده داشته‌ایم، اما ایشان صحبت‌های روز قبل هیات مدیره و مصوباتش را به من ابلاغ کردند و می خواهیم با تمام توان کار را پیش ببریم. توافقات لازم را با افشارزاده انجام داده‌ام و به امید خدا از همین امروز کارمان را به صورت جدی انجام می‌دهیم.

او افزود: همه تلاش ما این است که کار به نحو احسن پیش برود و بنا به خواسته‌های آقای امیر قلعه‌نویی، سرمربی استقلال تیمی را ببندیم که هواداران از آن راضی باشند و در نهایت نتایجی را به دست آوریم که دل آنها را شاد کند.

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا قلعه‌نویی لیست بازیکنانش را به او داده است یا خیر؟ عنوان کرد: اجازه دهید برای جلوگیری از بازارگرمی و بالا رفتن قیمت‌های برخی از بازیکنان اسامی را به شما نگویم و فقط به این اکتفا کنم که من لیست را از آقای قلعه‌نویی گرفته‌ام، اما جهت جلوگیری از سوء استفاده به صورت آرام و بی‌صدا باید کار را پیش ببرم و هر بازیکنی که قطعی شد نامش را اعلام می‌کنم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٣-١٣٩٣, ١٧:٢٨

   

پر مبحث ترین ها