سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازیکنان تیم ملی فوتبال با رئیس جمهوری دیدار می کنند

بروز شده : ٧-٠٣-١٣٩٣, ١۶:۵٣    نسخه چاپی    
رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: قطعا علاقمندان زیادی برای ریاست فدراسیون فوتبال وجود دارد وهر فردی رییس شد دست او را می بوسم و صندلی هدایت این رشته را اهدا خواهم کرد.
ملی پوشان فوتبال ایران قبل از سفر به برزیل برای شرکت در جام جهانی با ˈحسن روحانیˈ رییس جمهوری دیدار خواهند کرد.

ˈ علی کفاشیان ˈ رئیس فدراسیون فوتبال، روزچهارشنبه درمراسم بدرقه داوران ایرانی حاضر در جام جهانی 2014برزیل با اعلام این خبر گفت:مشخص نیست این دیداردردفتر دکتر روحانی انجام خواهد شد یا اینکه ایشان در مراسم بدرقه تیم ملی حاضر خواهد شد.

مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ایران روز 12خرداد ماه در تهران برگزار می شود و این تیم روز بعد راهی برزیل خواهد شد.
تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی برزیل با تیم های نیجریه، آرژانتین و بوسنی همگروه است.

رییس فدراسیون فوتبال درمورد ادامه همکاری این فدراسیون با کارلوس کی روش بعد از این مسابقات گفت:کی روش اعلام آمادگی کرده تا در تیم ملی باقی بماند اما مااین موضوع را مشروط به این کردیم که بودجه مورد نظر او را تأمین کنیم. تا این لحظه هنوز نتوانسته ایم این کار را انجام دهیم اما تا پایان جام جهانی این فرصت را داریم و سعی می کنیم بودجه مورد نظر این مربی را تأمین نماییم.
وی در مورد اینکه کی روش گفته بود در برنامه های آینده تیم ملی جایی ندارد، ادامه داد: ایشان در برنامه های آینده تیم ملی وجود دارد و او اولویت ماست اما اگر قرارباشدنتوانیم بودجه مورد نظر این مربی را تأمین و تهیه کنیم تعهد اضافی برای خودمان ایجاد کرده ایم که این موضوع هم او را اذیت می کند هم ما را. اما می دانید که در ایران بودجه تأمین کردن همیشه در لحظات آخر رخ می دهد.

کفاشیان در خصوص انتقادات به لباس تیم ملی فوتبال نیز گفت: هیچ تقلبی در خصوص لباس ملی پوش ها صورت نگرفته است، بلکه تعداد درخواستی ما کمتر از نیاز بود و وقتی درخواست مجدد داده شد، آنان نتوانستند در زمان کوتاه این پیراهن ها را با همان کیفیت قبل ارایه کنند.
کفاشیان گفت: این مشکل فقط در اردوی افریقای جنوبی بود و لباس های یک یا دو بازیکن با کیفیتی که چند درجه پایین تر بود، قرار داشت، ولی در اتریش دیگر ما مشکلی در زمینه تامین لباس با کیفیت خوب نداشتیم.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در اردوی آفریقای جنوبی اعلام کردند که لباس های داده شده به آنان فاقد کیفیت لازم است، در حالیکه مسوولان فدراسیون فوتبال آن را رد کردند.
نمایندگان شرکت آل اشپورت - تامین کننده لباس های بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران- بعد از بازدید از این لباس ها در اردوی اتریش اعلام کردند که این لباس ها تقلبی است.

کفاشیان درخصوص جلسه مسئولان فدراسیون فوتبال بااسحاق جهانگیری معاون اول ومحمد نهاوندیان رئیس دفتر رییس جمهوری گفت: در این جلسه که با هدف حمایت از تیم ملی در رقابت های جام جهانی انجام شد درخصوص برنامه های تشویقی برای تیم ملی ودیدارتیم ملی وکادرفنی باریاست جمهوری گفت و گوهایی انجام شد.
کفاشیان در ادامه در باره حضور دو داور ایرانی در مسابقات جام جهانی 2014 برزیل گفت : باز هم تکرار می کنم کمیته داوران عملکرد ضعیفی داشته است زیرا در این زمینه ما نباید طرح بدهیم بلکه کمیته داوران باید طرح هایی را ارایه کند تا ما زمنیه را برای ارتقا سطح داوری و شناساندن داوران ایرانی در کنفدراسیون آسیا (AFC) و فدراسیون بین المللی فوتبال (FIFA) فراهم کنیم .

وی ادامه داد:وقتی ما از هم اکنون درحال برنامه ریزی برای حضور درجام حهانی 2018 روسیه هستیم باید کمیته داوران نیز از هم اکنون برنامه هایی در خصوص داوران تهیه و مطرح کند تا به آن نیز پرداخته شود.
کفاشیان در خصوص درخواست ایران برای میزبانی جام ملت های آسیا 2019 گفت: ما برای کسب این میزبانی عزم مان را جزم کرده و در حال تهیه مستندات لازم برای ارسال به کنفدراسیون آسیا هستیم ، ضمن اینکه تلاش می کنیم تا بتوانیم میزبانی مسابقات انتخابی المپیک 2016 برزیل را نیز کسب کنیم زیرا در این صورت 16 کشور به ایران سفر خواهند کرد.

وی در خصوص تعویق انتخابات هیات فوتبال استان تهران نیز گفت: مرجع ما در این مساله کمیسیون اصل 90 است کاندیداها حق ندارند دراین خصوص نامه بدهند اما ما نامه و مدارکی از کمیسیون در این خصوص دریافت کرده ایم که خواستار به تعویق افتادن زمان انتخابات شده اند.
رئیس فدراسیون فوتبال تاکیدکرد:پیش ترصلاحیت کاندیداهای شرکت در انتخابات هیات فوتبال تهران احراز شده است و باید انتخابات در زمان مناسب انجام شود و این به تعویق افتادن انتخابات براساس خواست و مدارک ارایه شده از سوی کمیسیون اصل 90 است.

کفاشیان در باره زمان مجمع فدراسیون فوتبال گفت: مجمع حدود 18 ماه پس از جام جهانی برگزار خواهد شد و هنوز فرصت زیادی برای آن باقی مانده است.
رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: قطعا علاقمندان زیادی برای ریاست فدراسیون فوتبال وجود دارد وهر فردی رییس شد دست او را می بوسم و صندلی هدایت این رشته را اهدا خواهم کرد.
وی در خصوص اینکه آیا خودش بار دیگر نامزد خواهد شد، گفت: هنوز زود است در این مورد صحبت کنیم و تمام تمرکز ما فعلا روی جام جهانی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٣-١٣٩٣, ١۶:۵٣

   

پر مبحث ترین ها