سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

لیست سه گانه علی دایی : اصلی و علی‌البدل‌ها

بروز شده : ٧-٠٣-١٣٩٣, ٢٠:۴٧    نسخه چاپی    
در روزهایی که رفت و آمدها به باشگاه پرسپولیس درخصوص نقل و انتقالات پیش فصل به اوج خود رسیده غیبت علی دایی یکی از عجیب‌ترین مباحث در این خصوص است
پیک خبر:

دایی از پاریس اتفاقات را رصد می‌کند!

در روزهایی که رفت و آمدها به باشگاه پرسپولیس درخصوص نقل و انتقالات پیش فصل به اوج خود رسیده غیبت علی دایی یکی از عجیب‌ترین مباحث در این خصوص است. سرمربی پرسپولیس که پس از پایان فصل سفری نسبتا طولانی به ینگه دنیا داشت حالا و در اوج فصل نقل و انتقالات و در جایی که نظر فنی وی کاملاً تاثیرگذار و حیاتی است برای استراحت راهی فرانسه شده است و ترجیح می‌دهد از پاریس اتفاقات مربوط به تیمش را پیگیری کند.

لیست 3 گانه

حتی در غیاب دایی که در یکی، دو روز اول فصل نقل و انتقالات در کنار رحیمی وظیفه مذاکره با بازیکنان را داشت، این پروسه کماکان با حداکثر قدرت رو به جلو در حرکت است. هرچند در روزهای اخیر کمتر چهره‌های سرشناسی توسط سرخپوشان جذب شده‌اند و اکثر چانه‌زنی‌ها برای تمدید قرارداد یا قطع همکاری است اما به نظر می‌رسد دایی آنقدر از بابت روند مذاکرات مطمئن بوده که ریش و قیچی را به دست رحیمی داده و راهی اروپا شده است. در واقع این اطمینان خاطر میسر نمی‌شود جز اینکه دایی برنامه‌هایی وسیع را برای جذب مهره‌های مدنظرش طراحی و در اختیار مدیریت باشگاه قرار داده باشد. در همین راستا باخبر شدیم که دایی در 3 لیست نام 9 بازیکن را با ذکر اولویت بندی گنجانده و در اختیار هیات مدیره قرار داده است تا در مدت غیبتش مدیریت باشگاه باب مذاکره با آنها را آغاز کند.

اصلی و علی‌البدل‌ها

در لیست اول دایی که قطعا اولویت نخست مدیرعامل پرسپولیس برای مذاکره به شمار می‌رود نام کریم انصاری‌فرد، محسن فروزان و عبداله کرمی دیده می‌شود که در این میان انصاری فرد قرار است تا پیش از رقابت‌های جام‌جهانی جواب خود را اعلام کند و فروزان و کرمی نیز به احتمال فراوان تا پایان هفته تکلیفشان مشخص خواهد شد. اما در لیست دوم دایی بازیکنانی نظیر رضا نوروزی، علیرضا بیرانوند و فرشید طالبی به جشم می‌خوردند که تا به امروز تنها با نوروزی صحبت‌های اولیه به انجام رسیده است. از طرفی گفته می‌شود که بیرانوند با نفت تمدید کرده و طالبی نیز هنوز پاسخی به پیشنهاد سرخپوشان نداده است. اما غلامی، رضا محمدی و محمد نصرتی نفرات حاضر در لیست سوم دایی هستند که در صورت عدم توافق با نفرات دو لیست نخست باب مذاکره با آنها آغاز خواهد شد.

نود،در این میان بازگشت احتمالی نصرتی به پرسپولیس و البته حضور غلامی در نوک حمله سرخپوشان در نوع خود جالب توجه است. باید منتتظر ماند و دید که در غیاب دایی مذاکرات مدیرعامل سرخپوشان با نفرات مدنظر شهریار تا چه اندازه به ثمر خواهد نشست. پروسه‌ای پراهمیت که قطعاً در سرنوشت پرسپولیس در فصل آینده و در 3 جامی که در پیش دادند بسیار تأثیرگذار و مهم است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٣-١٣٩٣, ٢٠:۴٧

   

پر مبحث ترین ها