سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حسادت مسی به اسپانیایی‌‌ها

بروز شده : ٩-٠٣-١٣٩٣, ١٨:١٨    نسخه چاپی    
نها چیز مهمی برای منم این است که فوتبال بازی کنم. از زمانی که بچه بودم، همیشه همین کار را کرده‌ام. حالا هم می‌خواهم آن را در جام جهانی و بعد از آن ادامه دهم. همیشه گفته‌ام اگر لذت نبرم، ترجیح می‌دهم بازی نکنم. به این خاطر فوتبال بازی می کنم که واقعا از انجامش لذت می‌برم.
لیونل مسی به عنوان کاپیتان تیم ملی آرژانتین گفت: می‌خواهم قهرمان جام جهانی برزیل شوم.

کاپیتان آلبی‌سلسته اظهار داشت: می‌خواهم با آرژانتین فاتح جام جهانی شوم اما این امر بدان معنی نیست که بتوانم باورهای مردم نسبت به خودم را تغییر دهم. دلم می‌خواهد قهرمانی جهان را به مجموعه افتخارات قبلی‌ام اضافه کنم.از این حیث به دوستان اسپانیایی‌ام حسودی می‌کنم. ایکاش من به جای آنها می‌توانستم اکنون صاحب قهرمانی جهان باشم.

وی که تیمش در گروه F با ایران، نیجریه و بوسنی‌و هرزگوین رقابت خواهد کرد، بر این نکته تاکید دارد که ضمن کسب افتخار می‌خواهد در جام جهانی از بازی برای آرژانتین نیز لذت ببرد.

وی عنوان کرد: تنها چیز مهمی برای منم این است که فوتبال بازی کنم. از زمانی که بچه بودم، همیشه همین کار را کرده‌ام. حالا هم می‌خواهم آن را در جام جهانی و بعد از آن ادامه دهم. همیشه گفته‌ام اگر لذت نبرم، ترجیح می‌دهم بازی نکنم. به این خاطر فوتبال بازی می کنم که واقعا از انجامش لذت می‌برم.

وی در مورد رقبایش در راه درخشش در جام جهانی نیز عنوان کرد: مهم‌ترین رقبای من نیمار، اینیستا، ژاوی، کریستیانو رونالدو، آرین روبن و فرانک ریبری هستند.

جام جهانی برزیل از تاریخ 23 خرداد با 32 تیم در 8 گروه 4 تیمی آغاز خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٣-١٣٩٣, ١٨:١٨

   

پر مبحث ترین ها