سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رضا قوچان نژاد:می‌خواهیم تاریخ ‌ساز شویم و به دنبال حماسه هستیم/احتمال صعود ایران به دور بعدی وجود دارد

اولین بازی تیم ملی ازهمه مهمتر است و نباید همه تمرکز تیم متوجه بازی با آرژانتین باشد و باید انرژی و تمرکز لازم برای بازی با نیجریه را داشته باشیم چرا که سخت‌‌ترین بازی ما با این تیم است و من احتمال صعود ایران را به دور بعدی می‌دهم.
بازیکن تیم ملی فوتبال کشور گفت: کی‌روش مرد بزرگی است و تجربه فوتبالی بسیاری دارد و اگر نبود معلوم نبود بتوانیم به جام جهانی راه پیدا کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا قوچان نژاد یکشنبه ظهر در نشست خبری اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی ضمن ابراز خوشحالی از حضور مجدد در مشهد اظهار کرد: ما در اتریش اردوی بسیار خوبی را گذراندیم و بازی‌های تدارکاتی خوبی انجام دادیم و نشان دادیم تیم ملی ما چیزی کم ندارد.

وی با اشاره به سر مربی تیم ملی افزود: کی‌روش مرد بزرگی است و تجربه فوتبالی بسیاری دارد و اگر نبود معلوم نبود بتوانیم به جام جهانی راه پیدا کنیم.

قوچان نژاد در ادامه عنوان کرد: امیدوارم کی‌روش به عنوان سرمربی تیم بعد از جام جهانی هم در ایران بماند چون توانسته یک تیم کاملا منسجم بسازد.

این بازیکن تیم ملی درباره بازی‌های جام جهانی گفت: اولین بازی تیم ملی ازهمه مهمتر است و نباید همه تمرکز تیم متوجه بازی با آرژانتین باشد و باید انرژی و تمرکز لازم برای بازی با نیجریه را داشته باشیم چرا که سخت‌‌ترین بازی ما با این تیم است و من احتمال صعود ایران را به دور بعدی می‌دهم.

قوچان نژاد تأکید کرد: ما می‌خواهیم تاریخ ‌ساز شویم و به دنبال حماسه هستیم ، نمی‌خواهیم زنگ تفریحی برای حریفان خود باشیم.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره دروازه‌بانان منتخب تیم ملی در جام جهانی 2014 گفت: این سوال سختی است چون من مربی تیم نیستم ولی این بازی ها بیشتر تمرین بدنسازی بود و نتیجه اهمیت کمتری داشت ولی من نسبت به دروازه بانان فعلی تیم ملی امیدواری بسیار زیادی دارم.

قوچان‌نژاد در رابطه به اینکه آیا حضور بازیکنی در ترکیب تیم ‌ملی در جام جهانی تأیید شده است یا نه تصریح کرد: من به مسائل اینگونه نگاه نمی‌کنم شما باید این سؤال را از کی‌روش بپرسید نه من و من پاسخی برای این سوال ندارم.

زننده گل پیروزی بخش ایران مقابل کره جنوبی در رابطه با شایعه‌های لباس تیم ملی افزود: مطالبی که در حال حاضر پیرامون پیراهن‌های تیم ملی گفته می‌شود شایعه بوده و این لباس ها از جنس بسیار خوبی تهیه شده است.

وی در مورد وضعیتش در چارلتون انگلیس عنوان کرد: من از ژانویه به این تیم پیوستم، فوتبال انگلیس با بلژیک فرق دارد چرا که در انگلیس ما کمتر تمرین می‌کنیم و بیشتر بازی انجام می‌دهیم.

قوچان‌نژاد ادامه داد: معمولا هر سه روز یک‌بار بازی می‌کنیم و مربی هم دوست داشت که در هر بازی ترکیبات متفاوت به میدان بفرستد به طوری که در یک بازی من 90 دقیقه بازی می‌کردم و در یک بازی به میدان نمی‌رفتم اما آن مسائل گذشته و الان فقط به جام جهانی فکر می‌کنم و بعد از آن خدا بزرگ است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٣-١٣٩٣, ١٩:٠٩

   

پر مبحث ترین ها