سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پپ گواردیـولا بالاخره رخت دامادی به تن کرد/ تصویر

گواردیولا پس از 20 سال زندگی مشترک با نامزدش تصمیم گرفت بالاخره ازدواجش را رسمی کند و از همین رو دوازده نفر از دوستان و نزدیکان صمیمی اش را به مراسم ازدواجش فراخواند.
پپ گواردیولا مربی تیم بایرن مونیخ طی مراسمی خصوصی و کاملا صمیمی مراسم ازدواجش را برگزار کرد.
به گزارش فرارو، پپ گواردیولا و نامزدش کریستینا سرا بالاخره به طور رسمی به یکدیگر «بله» گفتند و پیوند زناشویی بستند. این ازدواج بی سر و صدا روز پنج شنبه در محله ای کوچک نزدیکی بارسلونا برگزار شد و حضاری که برای مراسم فراخوانده شده بودند به خوبی توجیه شده بودند که پای رسانه ها را به این جشن کوچک باز نکنند.
پپ گواردیـولا بالاخره رخت دامادی به تن کرد/ تصویر


در واقع گواردیولا پس از 20 سال زندگی مشترک با نامزدش تصمیم گرفت بالاخره ازدواجش را رسمی کند و از همین رو دوازده نفر از دوستان و نزدیکان صمیمی اش را به مراسم ازدواجش فراخواند.
به گزارش «یورو اسپرت» در این مراسم والدین همسر گواردیولا هم حضور داشتند و جشن در حضور سه فرزند پپ و کریستینا برگزار شد. ماریا، ماریوس و والنتینا سه فرزند گواردیولا هستند که به ترتیب در سال های 2001، 2003 و 2008 به دنیا آمده اند.

پپ که در این فصل توانست رکورد سریع ترین قهرمانی در بوندس لیگا به همراه بایرن مونیخ را بشکند از تعطیلات به وجود آمده نهایت استفاده را کرد و بالاخره تن به ازدواج داد. گواردیولای 43 ساله روز شنبه هم به همراه همسر و فرزندانش راهی مراکش شده تا ماه عسلش را در این کشور و البته کازابلانکا سپری کند. این شهر برای پپ خاطره انگیز هم هست چون او توانسته قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها را در همین منطقه جشن بگیرد.
آن طور که رسانه های محلی خبر داده اند او پرواز چارتری برای دوستانش که در مهمانی دوازده نفر عنوان شده اند گرفته و آنها را به جشن خود در مراکش فراخوانده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٣-١٣٩٣, ١۶:١١

   

پر مبحث ترین ها