سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استقلال با پنج بازیکن لیگ برتری توافق کرد

به دنبال این هستیم تا هرچه زودتر بازیکنان موردنظر را جذب کرده تا از 20 خردادماه تمرینات خود را آغاز کنیم
استقلال با پنج بازیکن لیگ برتری توافق کرد استقلال با پنج بازیکن لیگ برتری توافق کرد

معاون ورزشی باشگاه استقلال با بیان اینکه با 5 بازیکن لیگ برتری به توافق کامل رسیدیم، گفت: مسدود بودن حساب باشگاه همچنان مشکل اصلی‌مان در خصوص جذب بازیکن است.

نظری جویباری در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال با بیان این مطلب افزود: در نشستی که امروز با امیر قلعه‌نویی، بهرام افشارزاده و منصور پورحیدری داشتیم، در خصوص جذب بازیکن و مسائل باشگاه صحبت کردیم و به دنبال این هستیم تا هرچه زودتر بازیکنان موردنظر را جذب کرده تا از 20 خردادماه تمرینات خود را آغاز کنیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، وی افزود: با 5 بازیکن لیگ برتری به توافق رسیده‌ایم و آنها قول مردانه داده‌اند که در کنار ما باشند اما تنها مشکل اصلی ما همچنان مسدود بودن حسابمان است. البته با توجه به تلاش‌های بی‌وقفه‌ای که مدیرعامل و اعضای هیات مدیره انجام داده‌اند، قرار است ظرف 3-2 روز آینده این معضل برطرف شده تا ما بتوانیم با بازیکنانی که به توافق رسیده‌ایم، از لحاظ مالی نیز کار را تمام کرده تا آنها بتوانند در تمرینات استقلال حضور پیدا کنند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که در چند روز اخیر در برخی نشریات نوشته شده که تعدادی از بازیکنان کاملا به استقلال پیوسته‌اند؟، تاکید کرد: اصلا چنین چیزی صحت ندارد و من نمی‌توانم در حال حاضر صددرصد به شما بگویم با یک بازیکنی به توافق نهایی رسیده‌ایم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: تمام مجموعه استقلال در تلاش هستند تا هر چه زودتر جذب بازیکنان را به پایان برسانیم تا بتوانیم حضوری پرقدرت در فصل جاری داشته باشیم.

جویباری در پایان گفت: امیدوار هستم رفع مسدود بودن حساب باشگاه هرچه زودتر به پایان برسد تا بتوانیم بدون دغدغه کارهای باشگاه را انجام دهیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٣-١٣٩٣, ٢١:۴۴

   

پر مبحث ترین ها