سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نام باشگاه پدیده مشهد تغییر کرد

در جلسه روز گذشته که با رئیس هیات مدیره و اعضا داشتیم این طرح از سوی اعضای هیات مدیره عنوان شد و پس از به تصویب رسیدن این طرح توسط رئیس هیات مدیره قرار شد برای حضور در لیگ برتر نام باشگاه را از پدیده به پدیده خراسان تغییر دهیم تا حضور خود را به عنوان نماینده فوتبال خراسان در لیگ برتر چهاردهم پررنگ تر نشان دهیم.
طبق تصمیم هیات مدیره باشگاه پدیده نام این باشگاه تغییر کرد.

به نقل از سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده، در جلسه هیات مدیره باشگاه که روز گذشته برگزار گردید مقرر شد به پاس همیاری و همراهی مردم شریف خراسان با تیم پدیده جهت راهیابی به مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور نام باشگاه پدیده به «پدیده خراسان» تغییر یابد.
جواد وطن خواه مدیرعامل باشگاه پدیده ضمن اعلام این خبر افزود: با تغییر نام تیم پدیده به پدیده خراسان قصد داریم دین خود را به مردم استان اَدا کنیم.

وی با بیان اینکه صعود تیم به لیگ برتر را مدیون دعای خیر و همدلی و همراهی مردم خراسان هستیم، تصریح کرد: فصل بسیار سخت و دشواری را با تمام حاشیه های فوتبال پشت سر گذاشتیم و توانستیم پس از تلاش بسیار فراوان در اولین سال حضور خود در عرصه فوتبال به لیگ برتر صعود کنیم و این حضور را اول از همه مدیون همجواری تیم با ولی نعمت مان علی ابن موسی الرضا(ع) هستیم و سپس به برکت دعای خیر مردم شریف خراسان توانستیم مشهد را پس از 4 سال دوری از لیگ برتر فوتبال کشور، به این عرصه بازگردانیم.

مدیرعامل باشگاه گفت: در جلسه روز گذشته که با رئیس هیات مدیره و اعضا داشتیم این طرح از سوی اعضای هیات مدیره عنوان شد و پس از به تصویب رسیدن این طرح توسط رئیس هیات مدیره قرار شد برای حضور در لیگ برتر نام باشگاه را از پدیده به پدیده خراسان تغییر دهیم تا حضور خود را به عنوان نماینده فوتبال خراسان در لیگ برتر چهاردهم پررنگ تر نشان دهیم.
به گزارش فارس، گفتنی است بر روی لباس جدید بازیکنان تیم جهت حضور در رقابتهای خلیج فارس نام پدیده خراسان نیز حک خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٣-١٣٩٣, ٢٢:٠٩

   

پر مبحث ترین ها