سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان: کی‌روش می‌خواست بماند، ما جواب ندادیم

بچه‌ها روحیه خوبی دارند و در چهره هیچ کدام خستگی دیده نمی‌شود. آنها کاملا آماده هستند و بی صبرانه منتظرند بازی با نیجریه شروع شود. این همه مدت انتظار حضور در جام جهانی را کشیده‌ایم و حالا به این رقابت‌ها راه پیدا کرده‌ایم. اما تیم‌های دیگر کمتر از ما نیستند.»‬
- سرنوشت سرمربی تیم ملی هنوز نامعلوم است. علی کفاشیان هم مثل همیشه پاسخ هایش دو پهلو است و مشخص نیست چه چیزی در سر او می گذرد.

به گزارش سرویس ورزشی فرارو، علی کفاشیان در نشست خبری خود گفت: «کی‌روش تاکید داشت که قبل از جام جهانی تکلیفش مشخص شود. ما نه به او نه گفته ایم و نه آره! این مساله هم دلایل مختلفی دارد. یکی این که باید ببینیم تیم ملی چه نتایجی کسب می‌کند، دوم این که مشکلات مالی بسیار زیادی داریم و هزینه‌ها سنگین است. اگر به ما کمک نشود قطعا به مشکل برخواهیم خورد. هنوز به تصمیم نهایی نرسیده‌ایم. از نظر توانایی و شناخت کی‌روش بهترین گزینه است، اگر بخواهیم کسی در حد واندازه‌های کی‌روش را بیاوریم یکی دو سال طول می‌کشد. با گزینه داخلی هم خیلی‌ها مخالف هستند.»

کفاشیان اعتقاد دارد فدراسیون می‌تواند پول خوبی از فیفا بگیرد: «فیفا به هر کشور 750 هزار دلار کمک کرد. در حالی که در دوره قبلی 250 هزار دلار کمک کرده بود. فیفا امسال درآمد بالایی دارد و به همین خاطر کمک بیشتری انجام داد. ما می‌توانیم با گزارش‌هایی که از فعالیت‌هایمان ارائه می‌دهیم علاوه بر این مبلغ پول بیشتری از فیفا بگیریم. بودجه درنظر گرفته شده برای پروژه گل نیز از 500 به 600 هزار دلار افزایش پیدا کرد که اتفاق خوبی بود. گزارش مالی هم در جلسه ارائه شد.»

رئیس فدراسیون فوتبال از رسانه‌ها خواست تیم ملی را تحت فشار نگذارند: «نباید از باخت تیم ملی ناراحت و از برد مغرور شویم. یا حتی بعد از باخت اول برابر نیجریه آنها را خراب کنیم. آنها تلاش خودشان را کرده‌اند. باید بچه‌ها را تشویق کنیم. بچه‌ها روحیه خوبی دارند و در چهره هیچ کدام خستگی دیده نمی‌شود. آنها کاملا آماده هستند و بی صبرانه منتظرند بازی با نیجریه شروع شود. این همه مدت انتظار حضور در جام جهانی را کشیده‌ایم و حالا به این رقابت‌ها راه پیدا کرده‌ایم. اما تیم‌های دیگر کمتر از ما نیستند.»‬
telegram 19dey.com

تگها: کفاشیان, کی روش, تیم ملی

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٣-١٣٩٣, ١٣:٠٨