سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

متلک توهین آمیز گزارشگر اتریشی به تیم ایران

ما حاضر نیستیم براى صعود ایران از گروهش حتى یک یورو هم شرط ببندیم. این مسابقه خواب‌آورترین بازى جام جهانى بود، رکورد جام جهانى با این بازى بدون گل خراب شد، ایران یادش رفته که گاهی مى‌تواند حمله هم بکند و…
روز نو: قبل از بازى ایران و نیجریه در شبکه ORF اتریش، که مسوول پخش مستقیم بازى هاى جام جهانى در این کشور است، اتفاقاتى رخ داد که شاید شنیدنش خالى از لطف نباشد.

این شبکه ابتدا مستندى کاملا غیرورزشی در مررد ایران پخش کرد. بعد از این آیتم‌ها، کارشناس برنامه، ایران را کشورى معرفى کرد که بازیکنانش براى خوش‌گذرانى به برزیل آمده اند و بارها و بارها به موضوع لباس‌هاى تیم ملى اشاره کرد و مدعی شد فدراسیون ایران پولى ندارد تا براى بازیکنانش پوشاک تهیه کند!

آنها به دستور علی کفاشیان اشاره کردند که اجازه تعویض لباس با بازیکنان حریف را به ملی‌پوشان ایرانی نداد. جالب اینکه گزارشگر این شبکه مدام از کلمه «بامزه» براى توصیف فوتبال ایران استفاده مى‌کرد.

… و اما جملات پایانی گزارشگر اتریشی:«ما حاضر نیستیم براى صعود ایران از گروهش حتى یک یورو هم شرط ببندیم. این مسابقه خواب‌آورترین بازى جام جهانى بود، رکورد جام جهانى با این بازى بدون گل خراب شد، ایران یادش رفته که گاهی مى‌تواند حمله هم بکند و…»

بفرمایید آقای کفاشیان… تحویل بگیرید. یک جمله حرف می‌زنید، یک عمر باید این ملت متلکش را بشنوند.
telegram 19dey.com
محمود    28 خرداد 1393 13:49
ملت بزرگي هستيم اما متاسفانه آدمهاي کوچکي امثال کفاشيان بايد آقا و همه کاره باشد متاسفم برا خودمون
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٣-١٣٩٣, ١٢:۴٣

   

پر مبحث ترین ها