سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مهردادپولادی دومین بازیکن برتر دور نخست جام جهانی 2014

سایت فیفا در گزارشی 10 بازیکن برتر بازی های اول مرحله گروهی جام جهانی را انتخاب کرد که در این فهرست مهرداد پولادی از ایران پس از توماس مولر در رده دوم قرار دارد.
مدافع تیم ملی فوتبال ایران به دلیل عملکرد درخشان برابر نیجریه از سوی فیفا به عنوان دومین بازیکن برتر دور نخست جام جهانی 2014 انتخاب شد.

سایت فیفا در گزارشی 10 بازیکن برتر بازی های اول مرحله گروهی جام جهانی را انتخاب کرد که در این فهرست مهرداد پولادی از ایران پس از توماس مولر در رده دوم قرار دارد.
مدافع تیم ملی ایران با نمایش خیره کننده مقابل نیجریه به عنوان دومین بازیکن برتر دور اول مرحله گروهی جام جهانی 2014 انتخاب شد.

در این گزارش آمده است:توماس مولر که با عملکرد درخشان خود مقابل پرتغال تیتر بسیاری از روزنامه های جهان را به خود اختصاص داده بود، توانست در صدر این فهرست 10 نفره قرار بگیرد. نمایش خیره کننده او در نخستین بازی آلمان مقابل پرتغال باعث شد که این بازیکن جلوتر از هر بازیکن دیگری در صدر 10 بازیکن برتر قرار گیرد.
با وجود اینکه بیشتر بازیکنان این فهرست را مهاجمان و بازیکنانی که موفق به گلزنی شده اند تشکیل می دهند، مهرداد پولادی از ایران با گرفتن نمره 9.7 در رده دوم قرار دارد.

به گزارش ایرنا، سایت فیفا درباره پولادی نوشته است:مدافع نه چندان شناخته شده پرسپولیس تهران که در گرفتن یک امتیاز از نیجریه و بسته ماندن دروازه ایران نقش بسزایی داشت، در این فهرست نفر دوم است.
او بسیاری از توپ های نیجریه را برگشت داد. پولادی شش تکل موفق و یک ضربه سر از مقابل خط دروازه داشت که شوت شولا آمه اوبی را به کرنر فرستاد.

فهرست کامل 10 بازیکن برتر بازی های مرحله اول گروهی از نظر فیفا به شرح زیر است:

1-توماس مولر آلمان
2-مهرداد پولادی ایران
3-جئوف کامرون آمریکا
4-داوید لوییز برزیل
5- فیل جاگیلکا انگلیس
6- روبین فان پرسی هلند
7-آرین روبن هلند
8- جان بوی غنا
9- الکسیس سانچز شیلی
10- تیم کیهیل استرالیا
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٣-١٣٩٣, ٢١:٠۴

   

پر مبحث ترین ها