سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقاد شدید مارادونا از رفتار غیرحرفه ای په په/آلمانهامثل همیشه عالی بودند

مشاهده چنین رفتار احمقانه ای از وی که شانس تیم را از بین برد و راه را برای گل سوم مولر باز کرد مضحک بود .
ˈدیه گو مارادوناˈ از رفتار په په در دیدار با آلمان شدیدا انتقاد کرد و گفت : کارهای وی امیدهای تیمش برای کسب نتیجه در دیدار برابرآلمان را به باد داده است.

قهرمان سال 1986 جام جهانی اقدامات په په را که منجر به دریافت کارت قرمز در شکست چهار برصفر پرتغال مقابل آلمان شد، احمقانه وغیرحرفه ای خواند.
ضربه بازوی این بازیکن بعد از گل دوم آلمان به صورت توماس مولر گرفت و بازیکن رئال مادرید با خشم سرش را به پیشانی مهاجم آلمانی زد که منجر به دریافت کارت قرمز شد.

مارادونا در تایمز آو ایندیا نوشت: مشاهده چنین رفتار احمقانه ای از وی که شانس تیم را از بین برد و راه را برای گل سوم مولر باز کرد مضحک بود .
آلمان قبل از کارت قرمز په په به لطف پنالتی مولر و گل ماتس هاملز به دو گل دست یافته بودند اما مارادونا براین باور است که آنها پیشتر برای یک ضربه کاشته شانس آوردند .
وی افزود: ضربه پنالتی که آلمان با آن دیوار دفاعی را شکست واقعا نرم بود.

خواوو پریرا خطا کرد اما دفاع میانی بایرن مونیخ از آن نهایت استفاده را برد و داور صربستانی نیز وظیفه اش را انجام داد.
مارادونا اضافه کرد: اما این چیزی از توانمندی آلمانها کم نمی کند .آنها مثل همیشه عالی بودند.

این اسطوره فوتبال تیم یواخیم لو را برای شیوه بازی که برابر کریستیانو رونالدو به کار بردند تحسین کرد و معتقد است که رونالدو طلسم رئال مادرید برای کسب شانس کشورش در مسابقات حیاتی است .
وی خاطرنشان کرد: به کریستیانو رونالدو اجازه داده نشده که یک بازیکن باشد او به رئال مادرید تعلق دارد. شرایط سختی برای وی تعیین شده و او باید سعی کند ازراه دور ضربه بزند.

به گزارش سایت گل، وی ادامه داد: آخرین باری که او در جام جهانی گلی به ثمر رسانده سال2010 در دیدار مقابل کره شمالی بود . او باید الهام بخش تیمش در دو دیداربعدی مقابل امریکا و غنا در راند 16 باشد.
مارادونا سپس توجه خود را معطوف اسپانیا کرد که فکر می کند میتواند با تاکتیکهای دقیق ویسنته دل بوسکه مربی تیم خود را از تحقیر شکست پنج بر یک مقابل هلندی ها بهبود ببخشد.

وی اضافه کرد : اسپانیا اگر سربازان قدیمی اش آتش کنند می تواند دوباره خیز بردارد.دل بوسکه باید در استراتژی هایش تجدید نظر کند و به بازیکنانی مانند کک فرصت بازی در الیمپورتانته در ماراکانا دهد.
مارادونا در خاتمه اظهار کرد: این برای تیمی که از سال 2008 تاکنون سه بار عناوین مهم قهرمانی را کسب کرده جدال مرگ و زندگی است. بااین حال آنها با یک مساوی می توانند در گروه باقی مانند اگر ساکروس را شکست دهند و شیلی شکست سختی مقابل مقابل هلندی ها متحمل شود .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٣-١٣٩٣, ١٣:١٣

   

پر مبحث ترین ها